Naga MarketsNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Wśród nich znalazła się spółka Oponeo.pl, której akcje pozostają na niskich poziomach. Czy to okazja do kupna? Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Akcje Oponeo z perspektywą wzrostową?

Ekspert zauważa, iż akcje spółki Oponeo zareagowały w rejonie 21 zł i otworzyło się wczoraj mocną luką wzrostową przede wszystkim z powodu podjęcia uchwały o wcieleniu spółki Oponeo Brendhouse do Oponeo spółki z o.o., co spowoduje wzrost kapitału spółki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje spółki są nadal w bardzo interesującym miejscu. W perspektywie długoterminowej widać, iż korekta z poziomu 55 zł do 20 zł zniosła większą cześć wcześniejszej fali wzrostowej, a obecnie można zaobserwować wzmożoną aktywność kupujących – oznajmił prowadzący.

Dodatkowo zarząd spółki zarekomendował akcjonariuszom przeznaczenie 5,57 mln zł z zysku netto za 2018 r., wynoszącego 16,83 mln zł, na dywidendę, co oznacza wypłatę w wysokości 0,4 zł na akcję, podała spółka. Kwotę 11,26 mln zł proponuje się przeznaczyć na zasilenie kapitału zapasowego.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here