Naga MarketsAkcje Mirbud podążają na północ, co dalej? Marcin Tuszkiewicz o sytuacji na spółceMirbud jest spółką z sektora budowlanego, sytuacja techniczna na tym walorze wygląda dosyć ciekawie, twierdzi Marcin Tuszkiewicz z Squaber.com: “Wybicie poziomu 1,16 złotego może doprowadzić do powrotu potencjału silnych wzrostów z jakimi mieliśmy do czynienia chociażby na początku 2017 roku” – komentował na antenie Comparic24.tv.


Akcje Mirbud podążają na północ

Mirbud jest firmą działającą przede wszystkim jako generalny wykonawca, bądź realizator w segmencie budowlanym. Spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w 2008 roku. Dzięki dywersyfikacji odpowiednich działań za pomocą spółek “córek” grupa charakteryzuje się wysoką stabilnością.

Podmiotem dominującym jest Mirbud S.A., z kolei działalność inwestycyjną w zakresie budownictwa mieszkaniowego w systemie deweloperskim przejęła spółka  – JHM DEVELOPMENT Sp. z o.o. Warto także dodać, że od roku 2010 do grupy dołączyło Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. , dzięki czemu Grupa zwiększyła zakres działania w segmencie wykonawstwa robót drogowych i mostowych oraz produkcji mas bitumicznych.

“Od czasu pojawienia się alertu pochodzącego z systemu “Grupy Żółwi” w serwisie Squaber, kurs spółki Mirbud podążą w górę. Powiadomienie zostało wygenerowane przy cenie 0,9420, a aktualnie wynosi 1,0400 i ruch trwa” – komentuje Tuszkiewicz.

Zobacz także: 50 miliardów wyparowało z GPW, wszystko przez spółki Skarbu Państwa

źródło: tradingview.com

Sytuacja techniczna na spółce wygląda następująco:

Aktualnie kurs zbliża się do kluczowego oporu. Opór ten wynika z linii poprowadzonej po ostatnich maksimach, jak i równości z poprzednimi korektami. Jeżeli dojdzie do wybicia górą poziomu 1,09 zł, ruch wzrostowy może przyspieszyć. W przeciwnym razie czeka nas kolejna fala spadkowa.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym Marcin Tuszkiewicz ze Squaber.com analizuje sytuację między innymi na spółce Mirbud.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here