Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Akcje spółki Microsoft (NASDAQ, ticker: MSFT) rosną w piątek o ponad 5% po dobrych wynikach kwartalnych. Zysk na akcję EPS wyniósł 0,76$ (wobec prognozy 0,68$). Kwartalny dochód 22,3 mld dolarów (prognoza 21,71 mld dolarów). Po dobrych danych Microsoft otrzymał podwyżkę ratingu od firmy Oppenheimer z ceną docelową dla akcji na poziomie 62$.

Powyższe informacje spowodowały wzrost ceny akcji podczas notowań przedsesyjnych. Dobry nastrój utrzymał się wśród inwestorów również po starcie notowań, chociaż wzrostu jaki obserwowaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem regularnych notowań 5% nie udało się utrzymać. Notowania otworzyły się luką hossy i przełamany został opór 58.5$, który od sierpnia zatrzymywał zapędy popytu. Jest to świetna wiadomość dla byków ponieważ oznacza zakończenie płaskiej konsolidacji i wzrosty mogą być kontynuowane.

Warto również spojrzeć na wykres dla interwału tygodniowego, który nie pozostawia żadnych wątpliwości jaki jest trend na akcjach spółki Microsoft.

Wykres Microsoft dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres Microsoft dla interwału D1. All Markets Online.

DOŁĄCZ DO WEBINARU


Wykres Microsoft dla interwału W1. All Markets Online.
Wykres Microsoft dla interwału W1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here