Naga MarketsŚrodowa sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) już za nami. Okazuje się, że dzisiejszy dzień był całkowitym przeciwieństwem tego, co na warszawskim parkiecie działo się wczoraj. Indeks WIG20, w skład którego wchodzi 20 największych spółek akcyjnych notowanych na warszawskim parkiecie wzrósł dziś bowiem aż o 2,28 proc.

  • Aż 18 z 20 spółek z WIG20 zyskiwało w środę na wartości
  • Zaledwie 2 z 20 spółek z WIG20 traciły w środę na wartości

mBank liderem wzrostów

Spośród 20 spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 aż 18 zyskiwało dziś na wartości. Największe wzrosty dostrzec można było na notowaniach mBanku, którego akcje podrożały aż o 6,45 proc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Po czerwonej stronie tego zestawienia, na szczególną uwagę zasługuje natomiast spółka Play, której cena akcji spadła w trakcie środowego handlu o 1,71 proc.

Źródło: Stooq

71 proc. spółek z GPW zyskiwało w środę na wartości

W trakcie środowego handlu największe obroty odnotowano na akcjach CD Projektu. Na uwagę zasługuje także fakt, iż aż 71 proc. spółek notowanych na warszawskim parkiecie zakończyło środową sesję wzrostami.

Źródło: bossa.pl

Akcje mBanku najtańsze w historii

Spoglądając na wykres mBanku zauważymy, że mimo dzisiejszych wzrostów, cena akcji spółki wciąż znajduje się na najniższym poziomie w historii jej notowań na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs dolara jednym z największych przegranych sesji! AUD i NZD najsilniejszymi walutami G8
Następny artykułJak filtrować dobre i złe sygnały price action? – Nial Fuller
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here