Naga Marketslogo_krukNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Kruk oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

Kruk: Potencjalne odreagowanie wzrostowe obarczone podwyższonym ryzykiem

W ocenie prowadzącego Kruk pozostaje nadal ciekawą firmą pomimo trwających zawirowań związanych z pandemią koronawirusa.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs zrealizował cel dla ostatniego wybicia do około 90 zł. Ciekawe miejsca oporu to poziomy 100 i 110 zł. Obecnie mamy do czynienia jedynie z korektą wzrostową. Wybicie dołka na poziomie 82,60 zł to przesłanka do zakończenia impulsu wzrostowego. Z kolei wsparcie 74,78 zł jest istotne ze względu na świece outside bar – oznajmił prowadzący.

Dopóki cena znajduje się powyżej ww. poziomu wsparcia zwiększa to szanse na wzrost w kierunku 100 zł. Jeśli nie uda się ten scenariusz kurs najprawdopodobniej przetestuje okolice tegorocznego minimum – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here