Naga MarketsMarcin Tuszkiewicz
Marcin Tuszkiewicz mówi o potencjalne wzrostowym akcji KGHM na antenie Comparic24.TV

Patrząc na notowania metali trudno nie odnieść wrażenia, że dla KGHM przyszedł czas próby. Konsolidacja trwająca miedzy 98 a 84 zł ma szansę być w końcu przełamana. Złoto i srebro podążają w trendach wzrostowych od końca roku, a miedź w ostatnich dniach także zachowała się wzrostowo. Czy wzrost surowców wystarczy, aby doprowadzić akcje KGHM do 115 zł i dalej? Na to pytanie odpowiada Marcin Tuszkiewicz, ze Squaber.com.


Akcje KGHM z potencjałem wzrostowym?

Najbliższe dni wydają się być w tym temacie kluczowe. Jak prezentują się trendy na pozostałych spółkach z WIG20 z użyciem wskaźnika Squaber [Trendy]? Coraz więcej spółek przechodzi z trendów spadkowych na wzrostowe. Spółki energetyczne kontynuują swoje odbicie z końca roku, co poprawia bardzo wizerunek całej giełdy. Skarb Państwa wydaje się przestać parzyć inwestorów.
W ostatnich miesiącach Lotos był spółką zdecydowanie dominującą nad innymi pod względem wzrostów. Jaka spółka ma szansę go zastąpić na fotelu lidera? Jedną z ciekawszych spółek minionego tygodnia był CDR, który powrócił z przytupem na ścieżkę wzrostu. W styczniu spółka załamała trend spadkowy, a oczekujący na głębszą korektę inwestorzy niestety obeszli się smakiem. Spółka bez odreagowania wybiła o kolejne 10% w ciągu jednej sesji. Jakie opory i wsparcia na tej gorącej spółce należy mieć na wykresie?


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here