Naga MarketsKGHM, Huta Miedzi GłogówNa łamach programu „Puls rynku” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, iż indeks WIG20 pozostaje silnie przeceniony, a w jego subiektywnej ocenie wydaje się, iż polska giełda reaguje zbyt pesymistycznie na sytuacje makroekonomiczną na świecie. Akcje KGHM tylko w sierpniu spadły z okolic 94 zł nawet do poziomu 79 zł. Czy to dobra okazja do kupna akcji spółki? Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości gospodarczych z Polski, Europy i świata. Sprawdź bieżące wydarzenia w świecie finansów.


Duże spółki na wsparciach

Sądzę, że to odreagowanie będzie odreagowaniem dużych spółek, gdyż to co się dzieje na małych spółkach jest zupełnie odrębną sprawą. Duże spółki m.in. KGHM w rytm przepływu dużego kapitału będą falowały, co może poskutkować stabilizacją notowań. To może być dobra baza do wzrostów o ile czynniki zewnętrzne w tym nie przeszkodzą – oznajmił Radosław Chodkowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWIG-Energia pozostanie w trendzie spadkowym na dłużej?
Następny artykułECC Games miał 0,17 mln zł zysku netto w II kw. 2019 r.
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here