Naga Marketslogo kghmNotowania spółki KGHM od marca zeszłego roku utrzymywały się w kilkunastozłotowym trendzie horyzontalnym pomiędzy 82 – 100 zł, wewnątrz którego powstała nieco mniejsza konsolidacja z górnym ograniczeniem w rejonie 93 zł. Wskutek trwających od października 2018 roku wzrostów rynek pokonał najpierw górne ograniczenie mniejszej (93,50 zł) a następnie większej (100 zł) konsolidacji, co z czysto technicznego punktu widzenia otworzyło drogę do dalszych wzrostów. O potencjalne tym mówiliśmy już wielokrotnie w trakcie naszych cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów.


Akcje KGHM zmierzają w kierunku 115.50 zł

Spoglądając stricte technicznie na notowania spółki KGHM zauważymy, że po pokonaniu rynek re-testował również każdy z istotnych poziomów oporu. Co prawda testy te nie były zbyt precyzyjne przez co dochodziło do fałszywych wybić, to jednak był to element wspólny łączący wszystkie poziomy.

W chwili obecnej za jedną akcje KGHM zapłacić trzeba 112.15 zł co jest najwyższym poziomem od połowy lutego 2018 roku. Oznacza to, że notowania miedziowego giganta wzrosły od października ub.r. aż o 38,72%.

Analizując lewą stronę wykresu zauważymy, że kolejny istotny opór znajduje się dopiero w okolicy 115.50 zł i to właśnie tam rynek mógłby dotrzeć, gdyby tylko obecna tendencja wzrostowa była kontynuowana.

Orbextokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEuro i dolar na świeczniku w II kw. 2019 r. TMS Brokers prognozuje kursy walut
Następny artykułGuten Morgen DAX 09.04.2019
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here