Naga MarketsKGHM, Huta Miedzi GłogówCzwartkowa sesja nie rozpoczyna się najlepiej dla KGHM. spółka traci po godzinie 10:00 ponad 2,4%. Wczoraj spadki na zamknięciu wyniosły aż 3,15%. Powodem takie obrotu spraw prawdopodobnie jest informacja dotycząca dywidendy, która została wydana wczoraj przez zarząd.


KGHM Polska Miedź SA jest jedną z największych polskich spółek skarbu państwa, KGHM to czołowy producent miedzi i srebra rafinowanego na świecie. Spólka zajmuje się także wydobyciem soli kamiennej. KGHM jest notowany na GPW od lipca 1997 r.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz także: Przegląd GPW – PCM mocno w górę, traci EAH i Bogdanka

Sytuacja techniczna na wykresie

KGHM traci drugą sesję z rzędu. Spadki pojawiły się nieco poniżej kluczowej strefy oporu, która wypada przy 114,50 zł. Dynamika spadków jest dość spora, dlatego jeżeli dzisiejsza sesja zamknie się na aktualnych poziomach, bądź niżej, niewykluczone są spadki nawet w kierunku wsparcia przy 98,20, które przez długi czas stanowiło barierę podażową. Aktualnie kurs znajduje się ” w powietrzu”, przez co trzeba poczekać na test wspominanej strefy oporu, lub wsparcia.

KGHM Polska MiedźConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here