Naga MarketsInvesting.com – Akcje Juventus Football Club podskoczyły w środę, w obliczu pogłosek, że gwiazda futbolu – Cristiano Ronaldo, opuści Real Madryt, aby dołączyć do włoskiej drużyny.


Według różnych doniesień medialnych, Ronaldo zaakceptował ofertę, a Juventus zgodził się zapłacić jego klauzulę wykupu w wysokości 100 mln EUR (116,9 mln USD).

Juventus oferuje także czteroletni kontrakt o wartości 120 mln EUR (140,3 mln USD), za Portugalczyka, który aż pięciokrotnie zdobył Złotą Piłkę oraz czterokrotnie Europejski Złoty But, jak podaje raport portugalskiej gazety sportowej O Jogo.

Po finale Ligi Mistrzów, Ronaldo zasugerował możliwość transferu, a ostatnie raporty wskazywały na jego rozczarowanie współpracą z Florentino Perezem, prezesem jego obecnego klubu – Realu Madryt, w związku brakiem porozumienia w sprawie podpisania w tym roku nowego kontraktu.

Po godzinie 15:30 notowania Juventus Football Club sięgały poziomów obserwowanych ostatni raz w lutym, zyskując 10%. Warto jednak zwrócić uwagę, że podmiot należy do tak zwanych “spółek groszowych”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here