Naga MarketsjswNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Tym razem omówiona została spółka JSW, która pozostaje od dłuższego czasu w silnym trendzie spadkowym. Czy zobaczymy odreagowanie w najbliższym czasie? Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


JSW z szansą na korektę wzrostową

Ekspert zauważa, iż akcje spółki pozostają w trendzie spadkowym, jednak wzrost wolumenu w ostatnim czasie może sugerować nadchodzącą korektę.

Akcje spółki zachowują się bardzo interesująco w ostatnim czasie. Wolumen przez długi czas był stosunkowo nieduży w porównaniu z 2017 rokiem. Może to pozwolić na wykreowanie impulsu wzrostowego. Wybicie poziomu 21,30 zł otworzy drogę do 26 zł, co mogłoby dać szansę na odwrócenie trendu w dłuższym terminie. Najbliższy opór znajduje się w okolicy poziomu 29,88 zł za akcję, co moim zdaniem jest kluczowym poziomem dla średnioterminowego trendu spadkowego – zauważył prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here