Naga MarketsSpółka HAWE w poniedziałek nie wykupiła kolejnej serii obligacji o wartości nominalnej 20,8 mln zł i w sumie zalega już z wykupem obligacji na łączną kwotę blisko 30 mln zł. Wywołało to panikę wśród inwestorów bo najgorsze co może spółkę spotkać to brak płynności finansowej.

Wyprzedaż akcji HAWE nie trwa od wczoraj. Na wykresie trend spadkowy widać od marca 2012 roku, a od 2013 roku akcje poruszają się w idealnym kanale spadkowym. Miniony wtorek dla akcji HAWE przyniósł przebicie wsparcia luką bessy i spadek wartości akcji o -13,92% oraz osiągnięcie historycznego minimum na poziomie 0,66zł. Wcześniejsze historyczne minimum czyli obecnie wsparcie na poziomie 0,8zł z 2009 roku zostało roztrzaskane.

Od początku sierpnia czyli w okresie niewiele ponad tygodnia akcje spółki straciły 50% swojej wartości. Obecnie pozostaje czekać na dobre wiadomości w sprawie obligacji HAWE oraz na jakąś sesję odwrotu. Krótkoterminowemu odbiciu do kwoty około 0,9zł będzie teraz pomagało mocne wyprzedanie na wskaźnikach.

Wykres HAWE dla interwału D1. Pod wykresem wolumen.
Wykres HAWE dla interwału D1. Pod wykresem wolumen.
Wykres HAWE dla interwału W1.
Wykres HAWE dla interwału W1.

banner_z_kartamiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here