Naga MarketsAkcje Gamivo zadebiutowały na rynku NewConnect!Akcje Gamivo, spółki działającej na pograniczu rynku e-commerce oraz gamingu, zadebiutowały dzisiaj w Alternatywnym Systemie Obrotu NewConnect. Gamivo jest 379. spółką notowaną na NewConnect, 11. tegorocznym debiutantem. Kurs na otwarciu notowań wyniósł 185 zł.

Akcje Gamivo pojawiły się na rynku NewConnect

Gamivo jest właścicielem platformy transakcyjnej z grami i towarami cyfrowymi. Platforma łączy ze sobą ponad 2,5 miliona graczy z bazą blisko 1 tysiąca sprzedawców, którzy oferują ponad 50 tysięcy produktów.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Giełdowy debiut Gamivo na NewConnect to nie tylko historyczny moment z punktu widzenia spółki, ale także w pewien sposób efekt ostatnich kilku lat wytężonej pracy. Sukcesywnie stawiamy przed sobą coraz to ambitniejsze cele, rozwijając platformę i wychodząc naprzeciw potrzebom naszych użytkowników. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi Gamivo za dotychczasowy wkład i ogromne zaangażowanie w rozwój spółki. Nie zwalniamy tempa, chcemy dostarczać inwestorom coraz lepsze wyniki – komentuje Mateusz Śmieżewski, Prezes Zarządu Gamivo S.A.

W minionym roku Gamivo wypracowało 31,3 mln zł przychodów, co oznacza wzrost o 165 proc. r/r. Wynik EBITDA wyniósł 9,2 mln zł, a zysk netto przekroczył 8 mln zł. Wysoka jakość obsługi klienta w połączeniu z konkurencyjnymi cenami produktów to dwa filary na których spółka wyraźnie wyróżnia się spośród konkurencji, budując mocną pozycję rynkową. Celem Gamivo jest dynamiczny wzrost organiczny realizowany m.in. poprzez ekspansję na nowe rynki oraz wzmacnianie zaangażowania obecnych i przyciąganie nowych sprzedawców, a w efekcie zwiększanie liczby produktów dostępnych na platformie oraz zawieranych transakcji.

Do obrotu giełdowego zostały wprowadzone już istniejące akcje serii A i B, wejście na giełdę nie było związane z emisją nowych akcji. Funkcję autoryzowanego doradcy w procesie wprowadzenia akcji do obrotu pełnił Trigon DM oraz ABISTEMA Kancelaria Doradcza.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty ranking | blik co to znaczy | notowania ropy wti | rynek kryptowalut | biomed lublin akcje |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here