Naga Markets
Akcje Ekipy wzrosną na GPW w tym roku do 100 zł, prognozuje Friz
Karol ‘Friz” Wiśniewski z EKIPA S.A.

7 lutego 2020 roku notowana na NewConnect spółka Beskidzkie Biuro Inwestycyjne (BBA) poinformowała o podpisaniu listu intencyjnego z Ekipą, której liderem jest popularny polski youtuber, Karol „Friz” Wiśniewski. W najnowszym materiale, który udostępnił 15 lutego właśnie w tym medium influencer prognozuje, że akcje spółki w związku z planowanym przejęciem wzrosną w tym roku do nawet 100 zł.

  • Swoje prognozy dla przyszłej wyceny Beskidzkiego Biura Inwestycyjnego (BBI), które rozpoczyna negocjacje z Ekipą o połączeniu przedstawili również inni członkowie Ekipy
  • Wśród nich znaleźli się znani śledzącym poczynania Ekipy w serwisie YouTube: Łukasz „Wujek Łukie” Wojtyca (prognoza 69 zł za akcję), Mateusz „Tromba” Trąbka (prognoza 62 zł), Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (prognoza 71 zł)
  • Należy przypomnieć, że obie spółki podpisały na razie list intencyjny, a do ostatecznego zawarcia umowy jeszcze nie doszło

Friz twierdzi, że BBA po połączeniu z Ekipą wzrośnie na GPW do 100 zł

Typując tegoroczne maksima jakie może osiągnąć spółka BBA na NewConnect po udanym połączeniu z Ekipą, Karol „Friz” Wiśniewski sugerował, że cena wzrośnie do 100 złotych. Inni członkowie Ekipy prezentowali trochę bardziej wstrzemięźliwe, jednak nadal ambitne projekcje. Zdaniem Wujka Łukiego tegoroczne maksima wyniosą 69 zł, Tromba obstawił 69 zł, a Mini Majk 71 zł.Przyszedł moment, w którym każdy może zainwestować w Ekipę. Spółka, z którą się łączymy to Beskidzkie Biuro Inwestycyjne, skrót na giełdzie to BBA (…) To jest spółka, z którą się łączymy, witam przede wszystkim wszystkich inwestorów nowych – mówi w materiale w serwisie YouTube Friz.

Pierwsza informacja o tym, że BBA chce połączyć się z Ekipą wywindowała kurs akcji o kilkadziesiąt procent, do rekordowego poziomu powyżej 20 zł. Jednak jeszcze tego samego dnia notowania spadały, rosnąć ponownie w poniedziałek o ponad 14%, w reakcji na materiał opublikowany przez Friza na YouTubie. 15 lutego za jedną akcję BBA płacono 13 zł, czyli ośmiokrotnie mniej niż prognozowany przez youtubera tegoroczny szczyt.

Informacja o podpisaniu listu intencyjnego pomiędzy dwoma spółkami pojawiła się 7 lutego. Głównym celem połączenia jest wykorzystanie wzajemnie uzupełniających się kompetencji, posiadanego doświadczenia oraz efektów synergii, co ma umożliwić stworzenie silnego podmiotu działającego w branży nowoczesnych mediów, który posiada status spółki publicznej.

Beskidzkie Biuro Inwestycyjne S.A. oraz EKIPA S.A. (w trakcie zmiany na EKIPA HOLDING S.A.) podpisały list intencyjny, zgodnie z którym postanowiły podjąć negocjacje w sprawie połączenia obu spółek. Planowanym sposobem połączenia jest połączenie poprzez przejęcie, tj. przez przeniesienie całego majątku EKIPA S.A. jako spółki przejmowanej na Emitenta jako spółki przejmującej w zamian za wydanie dotychczasowym akcjonariuszom EKIPA S.A. akcji Emitenta. – informowała BBA w raporcie bieżącym.Spółki ustaliły zgodnie, że określą warunki współpracy, które zostaną spisane w Term Sheet (porozumienie w sprawie podstawowych warunków współpracy) do dnia 19 marca 2021 roku.

XTB

Jeszcze pod koniec stycznia 2021 roku pojawiła się informacja, że T-Bull ma umowę ramową z Ekipa Games dotyczącą produkcji gier. Do realizacji każdego projektu zawarta zostanie odrębna umowa wykonawcza określająca szczegóły danej gry, w tym budżet, harmonogram oraz platformy dystrybucyjne, na jakie będzie ona dedykowana, podkreślono.

Liderem i pomysłodawcą EKIPY jest Youtuber Karol Friz Wiśniewski, którego kanał obserwuje ponad 4 miliony osób. Materiały wideo wszystkich twórców EKIPY w serwisie YouTube wygenerowały za okres ok. 1 roku ponad 1,5 mld wyświetleń.

Beskidzkie Biuro Inwestycyjne S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect od listopada 2012 r. Jej głównym akcjonariuszem jest notowana na rynku NewConnect spółka JR HOLDING ASI S.A., która posiada akcje stanowiące 68,79% udziału w jej kapitale zakładowym oraz w ogólnej liczbie głosów na WZA.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin analiza | akcje jsw | giełda nasdaq | nasdaq 100 notowania | kursy kryptowalut |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here