Naga MarketsNotowania Disneya traciły w środę na amerykańskiej giełdzie 5% i testowały najniższe poziomy od dwóch miesięcy, po poublikacji gorszych od oczekiwanych wyników kwartalnych. Analitycy Credit Suisse w swojej najnowszej rekomendacji podnoszą jednak wycenę spółki wierząc w sukces najnowszej platformy do streamingu wideo.

„W momencie gdy Disney pokonuje wyniki S&P 500 o 8% od początku roku, widzimy szansę na dalsze wzrosty w związku ze zbliżającym się amerykańskim startem platformy Disney+” – napisał w nocie do inwestorów Credit Suisse. „W kolejnych kwartałach akcje powinny liczyć na szereg pozytywnych katalizatorów, dzięki czemu spadkowe prognozy okażą się nietrafione”

W nocie zatytułowanej „więcej pięknej, niż bestii” Credit Suisse zaznacza, że po zaplanowanym na listopad starcie platformy streamingowej, inwestorzy zwiększą swoją nadzieję, co do jej międzynarodowego sukcesu i chętniej dokonają zakupu akcji.

W efekcie Credit Suisse podnosi prognozę ceny docelowej ze 130 dolarów do 150 dolarów, wywołując tym samym wzrost akcji Disneya w handlu przed sesyjnym o około 1%.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCreepy Jar z 0,22 mln zł zysku netto w II kw. 2019 r.
Następny artykułKurs dolara traci po lepszych danych z Chin. Ropa również w dół
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here