Naga MarketsConsole Labs z umową na port gry Trans-Siberial Railway Simulator. Akcje rosną o ponad 17%!Console Labs jest niedawnym debiutantem na małym rynku NewConnect. Dziś poinformowali oni o podpisaniu umowy na wykonanie portu gry Trans-Siberial Railway Simulator na najpopularniejsze konsole do gier. Dzięki temu notowania spółka notują prawdziwy wystrzał, wzrastając o ponad 17%.

Console Labs wystrzeliło o 17%!

W trakcie dzisiejszej sesji Console Labs, podmiot notowany na małym rynku NewConnect, notuje prawdziwy wystrzał swojej giełdowej wyceny. Spółka zyskuje obecnie aż 17,14%, co oznacza wzrost o 6 zł względem poprzedniego zamknięcia, które wyniosło 35 zł. Aktualnie inwestorzy płacą więc za walor równo 41,00 zł.Tłem do dzisiejszych wzrostów jest opublikowany przez spółkę komunikat, w którym informuje ona o podpisaniu istotnej umowy. Warto w tym miejscu wskazać, że Console Labs jest niedawnym debiutantem na NewConnect.

Console Labs z umową na port gry Trans-Siberial Railway Simulator. Akcje rosną o ponad 17%!
Notowania spółki Console Labs od 9 września 2021. Źródło: Stooq.pl

Pierwszym dzień notowań tego podmiotu z grupy PlayWay miał miejsce 9 września 2021 roku, a wycena na koniec tej sesji wyniosła 36,50 zł. W kolejnych dniach kurs spółki systematycznie tracił, obniżając swoją wycenę do 32,40 zł na koniec sesji 20 września. Jednak już w trakcie wczorajszych notowań spółka cechowała się pozytywnym sentymentem, który pozwolił jej odbić do 35 zł za walor.

Głosuj na Comparic.pl oraz Comparic24.tv w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów (OBI) 2021:

BIORĘ UDZIAŁ W OBI 2021

Spółka podpisuje istotną umowę

– Zarząd Console Labs S. A. z siedziba w Gdańsku („Spółka”, „Emitent”) informuje, że w dn. 20.09.2021 zawarła umowę ze studiem Pentacle S. A. („Zleceniodawca”), w przedmiocie wykonania portu („Port”) gry Trans–Siberian Railway Simulator na platformach Xbox, PlayStation, Nintendo Switch. – informuje spółka w raporcie bieżącym nr 4/2021.

– Z tytułu zawarcia Umowy Emitentowi przysługuje wynagrodzenie w wysokości 50% przychodów netto ze sprzedaży Portu na w/w platformach. – dodaje także.

invest

Od stycznia tego roku Console Labs wydała porty do kilku gier. W ostatnim czasie na rynku pojawiły się dwie gry portowane przez Console Labs w wersji na PS4. Mowa o Orbital Racer oraz UltimateSki Jumping. Pierwszy tytuł wykonany był na zlecenie notowanego na NewConnect studia Movie Games. Drugi projekt nawiązuje do klasyki pierwszych produkcji o skokach narciarskich. Więcej na temat debiutu spółki mogą Państwo przeczytać tutaj.

I półrocze 2021 r. studio zamknęło z wynikiem netto na poziomie 0,4 mln zł. Od stycznia do czerwca przychody netto wzrosły o 77 proc. r/r, osiągając poziom 1,6 mln zł. Na osiągnięte wyniki finansowe spółki wpływ miała tegoroczna premiera portowanych gier Radio Commander, Ultimate Fishing Simulator oraz sprzedaż konsolowych wersji Thief Simulator i Tank Mechanic Simulator.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wskaźnik rsi | develia giełda | mercator medical notowania | ciech akcje kupno | akcje bitcoin | najniższy kurs rubla | kurs forinta sprzedaż |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here