Naga MarketsOdkąd giełda kryptowalut Coinbase weszła na amerykański rynek Nasdaq, analitycy Wall Street przyglądają się potencjałowi firmy. Wiadomym jest, że spółka powiązana jest mocno z rynkiem samych kryptowalut i czym większy wzrost zainteresowania najpopularniejszymi z nich, tym większy potencjał może pojawiać się na samej spółce. Analitycy Rosenblatt Securities przyglądają się jej oceniając, że potencjał wzrostu może sięgając nawet 42 procent od obecnych cen.

  • Podczas ostatnich sesji spółka Coinbase spada do poziomu 311 dolarów za akcję
  • Mimo spadku spółki analitycy Wall Street uważają, że firma ma duży potencjał wzrostu
  • Szacowane są nawet wzrosty rzędu blisko 50 procent
  • Odzwierciedlenie w tym może mieć duże zainteresowanie kryptowalutami

Coinbase spada do 311 dolarów za akcję, analitycy sądzą jednak, że to okazja

Podczas ostatnich sesji spółka, która niedawno debiutowała na amerykańskim parkiecie – Coinbase Global Inc. otrzymał kolejne bycze poparcie od analityków z Wall Street. Rosenblatt Securities widzi potencjał ponad 42 procent wzrostu spółki w kolejnych miesiącach, nazywając ją długoterminowym liderem”. Zanim jednak spółka będzie mogła osiągnąć takie wzrosty analitycy przestrzegają o możliwości odreagowania jeszcze cen przez reakcję na głównych kryptowalutach.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kryptowaluty osiągnęły punkt zwrotny na swojej drodze do legitymizacji i widzimy to jako długoterminowy trend zakłócający, który jest dopiero w początkowej fazie.” – podaje analityk Sean Horgan. Rzeczywiście, Bitcoin spadł w ostatnim czasie, tracąc w sumie 12,2% od zamknięcia na rekordowym poziomie 63 434,45 USD w dniu 13 kwietnia. Pomimo ostatniego spadku, Bitcoin wciąż ma spory potencjał do wzrostu – ponieważ pomimo ostatnich dni tendencja wzrostowa nadal jest podtrzymywana.

wykres Kurs BTC Bitcoin H1 22.04.2021
Kurs BTC Bitcoin H1 22.04.2021

Analitycy wobec tego uważają, że Coinbase powinien być postrzegany jako lider rynku w kategorii charakteryzującej się szybkim i najwyraźniej zrównoważonym wzrostem napędzanym przez znaczące zmiany w zachowaniu konsumentów i ich zamiłowaniem do spółek technogliocznych. W związku z tym również analitycy wyszli z ratingiem kupna i ceną docelową akcji na poziomie $450, co stanowi około 42% powyżej obecnych poziomów.

Analitycy przypominają jednak, że choć są byczo nastawieni do długoterminowych wzrostów Coinbase, ponieważ będzie korzystać z rosnącej adopcji i akceptacji kryptowalut, to jednak warto być ostrożnym w najbliższym czasie, ponieważ “akcje są narażone na ryzyko spadku przez wyceny kryptowalut“.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here