Naga MarketsMaciej Leściorz, przedstawiciel polskiego oddziału CMC

Obecne warunki rynkowe powiązane bezpośrednio z koronawirusem wpływają na zwiększą aktywność wśród klientów detalicznych, komentował w opublikowanej we wtorek nocie broker CMC Markets. Notowany na londyńskiej giełdzie podmiot zyskuje 12% w związku z wyższymi oczekiwaniami przychodowymi na początku 2020 roku.


CMC Markets prognozuje zysk operacyjny powyżej 254 milionów dolarów

Jak poinformował we wtorek CMC, prognozowany zysk operacyjny dla roku fiskalnego kończącego się 31 marca powinien pokonać dotychczasowe prognozy analityczne wynoszące 199 milionów funtów (254 miliony dolarów) i sięgnąć 202 milionów funtów.

Petter Crudas, prezes CMC Markets komentował: „Jestem zachwycony, że strategia CMC skupiająca się na klientach z portfelami o większej wartości oraz na dywersyfikacji przychodów, przy jednoczesnym zachowywaniu większości zysków inwestorów, przynosi pozytywne efekty w drugiej połowie roku fiskalnego”

Akcje CMC Markets we wtorek rosną o niemal 12% i testują strefę wsparcia na lutowych maksimach, która pokrywa się z najwyższymi poziomami od września 2018 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here