Naga Marketsci gamesCI Games ustaliło datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts na 22 listopada 2019 r., podała spółka.

“Najnowsza część snajperskiej serii zadebiutuje jednego dnia na całym świecie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC” – czytamy w komunikacie.

Sniper Ghost Warrior Contracts wprowadza snajperską serię CI Games w nowym kierunku, oferując realistyczne i pełne napięcia scenariusze oparte na misjach – tytułowych kontraktach. Otwarte misje można wielokrotnie wykonywać na różne sposoby, które wynagradzają planowanie, jak i szybkie, taktyczne myślenie w obliczu wyłaniających się przeciwników, podano także.

“Premiera najnowszej odsłony Snipera odbędzie się w gorącym okresie przedświątecznym. To globalna data premiery zarówno na konsole jak i na komputery PC. Będziemy z nią dobrze widoczni na półkach sklepów na całym świecie, poprzez naszą własną dystrybucję w USA oraz sieć międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych. Tego dnia grę będzie można również kupić w kanałach cyfrowych. Szacujemy, że już w ciągu pierwszego roku sprzedaży właśnie z nich pochodzić będzie większość naszych zysków” – powiedział prezes CI Games Marek Tymiński, cytowany w komunikacie.

CI Games samodzielnie będzie dystrybuował grę na amerykańskim rynku. W pozostałych krajach będzie współpracował z renomowanymi dystrybutorami.Kluczowym partnerem spółki w tym obszarze jest Koch Media, które odpowiada za dystrybucję gry m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech, wskazano także.

9 sierpnia Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy zarejestrował podwyższenie kapitału zakładowego spółki. Dzięki emisji akcji CI Games pozyskała środki m.in. na powiększenie zespołu deweloperskiego i wsparcie działań marketingowych, dodano w informacji.

Źródło: ISBnews

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki rosną podczas piątkowej sesji o ponad 10% przy bardzo wysokich obrotach. Widać więc, że nadzieje z najnowszą grą są całkiem spore. Wydaje się, że w najbliższym czasie odbicie od wsparcia powinno skutkować dalszym wzrostem notowań. Kluczowy poziom oporu to okolice 1,23 zł.

ci games
źródło xStation 5

Czytaj także: Akcje Bloober Team niebawem po 100 zł. Ogromne nadzieje z debiutem “Blair Witch”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here