Naga MarketsAkcje CD Projekt w czwartek mocno w górę po środowym załamaniuKurs akcji CD Projekt w czwartek odbija o niemal 5% odreagowując załamanie kursu ze środy, jednak na ten moment nie można mówić jeszcze o odwróceniu trendu.

  • CD Projekt we wtorek poinformował o przełożeniu premiery swojej najnowszej gry, Cyberpunk 2077
  • Wydarzenie zostało przeniesione na 19 listopada na 10 grudnia 2020 roku
  • To już trzecie przesunięcie terminu premiery

Akcje CD Projekt odreagowują spadki ze środy

Kurs akcji CD Projekt w czwartek odzyskuje część spadku ze środy i wzrasta o 4,86% do 347 zł. Środa była pierwszą sesją, w której rynek miał szansę przetrawić informację o kolejnym przełożeniu premiery Cyberpunk 2077, tym razem o trzy tygodnie na 10 grudnia 2020 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują

Sesja ta zbiegła się z dniem spadków na całym warszawskim parkiecie, w którym WIG20 stracił aż 4,64%!

Notowania CDR otworzyły środowe notowania sporą luką i z miejsca ruszyły na południe przebijając kluczowe wsparcie na 350 zł wyrysowane przez wcześniejsze załamanie kursu w czerwcu i lipcu. To jednak nie wystarczyło niedźwiedziom i kurs CD Projekt zanurkował jeszcze głębiej i poniżej wsparcia na 333 zł wyznaczonego przez szczyty z lutego sprzed pandemii.

Minimum kursu akcji CD Projekt ze środy to 320 zł, a ostatecznie walor zakończył sesję na 331 zł, czyli tuż pod wsparciem.

Akcje CD Projekt w czwartek mocno w górę po środowym załamaniu
Notowania CD Projekt. Źródło: tradingview.com

W czwartek, notowania CD Projekt rozpoczęły sesję już powyżej tego kluczowego poziomu na 336 zł rozpoczynając marsz na północ i chwilę po południu są na 347,2 zł drożejąc o 4,89% względem ceny odniesienia.

Zobacz również: CD Projekt i WIG20 z olbrzymią luką spadkową. Cyberpunk spycha akcje na półroczne minima!

Warto zwrócić uwagę na wolumen tego wybicia, który na ten moment nie dorównuje temu z wczorajszej spadkowej sesji. Choć kurs wystartował ze wsparcia na 333 zł potwierdzając na ten moment jego siłę, to poziom 350 zł należy traktować już jako opór, który obecnie potwierdza swoje znaczenie.

Spadkowa luka wyznaczona w środę nie jest domykana, co sugeruje, że powrót do poziomów powyżej 350 zł nie będzie taki prosty.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here