Naga MarketsAkcje CD Projekt biją kolejne rekordy, CDR po 326 zł!Globalne nieciekawe nastroje na rynku akcji udzielają się także polskiej giełdzie. Podczas dzisiejszej sesji na spółce CD Projekt możemy obserwować wyraźne spadki. CDR traci we wtorek ponad 3%, a licząc od ostatnich maksimów z 17 lutego, przecena sięga już ponad 8%. Niemniej pomimo silnych spadków, CD Projekt nie jest najgorszą spółką z WIG20. Gorzej radzi sobie MBank, który notuje dziś ponad 5% straty. 


CD Projekt koryguje ostatnie wzrosty, spółka traci ponad 8%

Podczas wtorkowej sesji możemy obserwować kontynuacje przeceny na spółce CD Projekt. Dzisiejsze spadki wynikają raczej z globalnych nieciekawych nastrojów, które są spowodowane epidemią koronawiursa. Patrząc technicznie an wykres CDR, nie ma jeszcze powodów do obaw, spółka od dłuższego czasu znajduje się w trendzie wzrostowym i wydaje się, że obecny ruch jest jedynie korektą.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zobacz także: Panika na rynku akcji, indeksy giełdowe nurkują

Wykres CD Projekt
CD Projekt interwał H4

Czytaj także: Warren Buffet twierdzi, że koronawirus nie wpłynie negatywnie na rynek akcji w długim terminie

Patrząc na wykres H4 technicznie, doszło do wygenerowania krótkoterminowego sygnału sprzedażowego. Kurs wybił się poniżej poziomu 318 zł, który stanowił kluczowe wsparcie. Poziom ten wynikał z wcześniejszych reakcji cenowych oraz dolnego ograniczenia układu Overbalance. Tak długo jak kurs znajduje się poniżej, istnieje szansa na pogłębienie korekty spadkowej.

Aktualnie jako najbliższe wsparcie może się sprawdzić średnia z ostatnich 100 okresów – czerwona linia. Z kolei w przypadku większej przeceny należy wziąć pod uwagę poziom 292 zł, gdzie wypadają poprzednio pokonane szczyty z 10 stycznia.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here