Naga MarketsCD ProjektW trakcie wtorkowej sesji akcje CD Projekt należą do jednych z najchętniej handlowanych na GPW. Inwestorzy skupiają się jednak na wyprzedaży walorów, które tracą 4% i testują istotny poziom 175 złotych. Od tegorocznych szczytów CDR osuwa się już o ponad 12%, a zdaniem analityków przebicie obecnego wsparcia otworzy drogę do dalszej deprecjacji.


CD Projekt rozpoczyna rok od konsolidacji, czy dojdzie do jej wybicia?

Po pokonaniu poziomu 175 złotych na przełomie roku, który stanowił istotny opór, notowania testowały okrągły pułap 200 złotych za akcję. Od tego czasu przemieszczają się w dwumiesięcznej konsolidacji i ponownie powracając do wybitego oporu, pełniącego obecnie rolę wsparcia. Strefę dodatkowo wzmacnia 50% zniesienia trendu spadkowego z drugiej połowy zeszłego roku. Gdyby akcje CD Projekt wybiły obecne wsparcie, wtedy otwierają sobie drogę nawet poniżej 130 złotych, gdzie wypadają minima z października 2018:

Te artykuły również Cię zainteresują

akcje cd projekt 12 lutego
Akcje CD Projekt tracą 4% we wtorek. Źródło: xStation 5
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Wcześniej cena może zatrzymać się na wysokości 38,2% zniesienia Fibo oraz 200 EMA – strefa popytowa wypada na wysokości 160 złotych za akcję.

“CD Projekt po słabych wynikach producenta Red Dead Redemption 2 zareagował spadkiem. Techniczna sytuacja spółki CDR wygląda bardzo ciekawie ponieważ następuje wybicie z trójkąta dołem. Jeśli cena zostałaby poniżej dolnego ograniczenia trójkąta to zwiastować by mogło kolejne spadki do najbliższego wsparcia” – komentował Albert Rokicki na antenie Comparic24.TV.

Z kolei Kamil Jędrej, analityk Admiral Markets twierdzi, że w średnim terminie Cyberpunk 2077 odbije się pozytywnie na cenie spółki: “To, że produkcja Cyberpunk 2077 czyli obecnie najważniejszego produktu spółki jest już zaawansowana (…) może wspierać notowania” – przekonuje Jędrej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here