CD ProjektAkcje CD Projekt spadają podczas poniedziałkowej sesji 1,64 procent, powodując, że wykres znajduje się w okolicach 162 zł za akcję. Spadające ceny mają jednak nadal potencjał na odbicie, jeśli wykres zbliży się do poziomu wsparcia i zareaguje klasycznie wysyłając inwestorom ponownie sygnał wzrostowy z możliwością przebicia ostatniego szczytu. Jeśli tendencja się utrzyma, w niedługim czasie akcje CD Projekt powinny czekać testy październikowych szczytów. 


Ostatni czas dla sławnego już CD Projektu nie są łatwe, choć sekwencja wzrostowa zaczęła być widoczna od ostatnich potwierdzeń widocznych na wykresie. Aby całkowicie sentyment pozytywny mógł się utrzymać, wówczas spółka musi utrzymać obecne wzrosty oraz w niedługim czasie pokonać barierę 175 zł za akcje. W jaki sposób jednak można dołączyć do takiego ruchu? Przyjrzyjmy się sytuacji spółki na wykresie H4.

Akcje CD Projekt z perspektywą wzrostu

Obecnie spółka po ówczesnym re-teście strefy oporu 170 – 172 widocznej z wykresu czterogodzinnego zareagowała klasycznie wykonując korektę. W tym momencie jednak kluczowym jest, aby trwająca korekta nie wpadła w głębszą, wybijając najbliższy punkt sekwencji – 155 zł. Poziom ten stanowi nie tylko istotną strefę wsparcia, ale również podtrzymuje obecny układ wzrostowy sprawiając, że dalsze wzrosty nadal są bardzo prawdopodobne. Jeśli zatem spółka re-testuje oznaczony na poniższym wykresie poziom, wówczas wykres powinien wygenerować kolejny sygnał wzrostowy – tym razem z celem dla pozycji długich okreslonych na poziomie 180 zł jako TP1 oraz 190 jako TP2 patrząc klasycznym założeniem impuls – korekta – impuls.

wykres CDPROJEKT H4 14.01.2019
CDPROJEKT H4 14.01.2019

Negacją scenariusza będzie sytuacja, w której wykres pokona jednak wsparcie, co powinno jednocześnie wygenerować sygnał spadkowy z poziomem docelowym określonym na test poziomu 135 zł za akcję. Warto zatem obserwować obecne poziomy.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here