CD ProjektKurs akcji CD Projekt podczas poniedziałkowych notowań rosną, spółka oscyluje wokół ceny 181 zł za akcję. Obecny sentyment spółki nadal jest pro-wzrostowy i ostatnia analiza możliwości testu dolnych ograniczeń, znajdujących się na cenie 175 – 170 zł akcję spełniła się jak oczekiwano. W tym momencie akcje CD Projekt mogą dotrzeć ponownie do strefy 195 zł za akcję, jeśli tylko spółka przełamie obecnie trwającą linię trendu spadkowego – trzymającą podmiot w niewielkiej konsolidacji. Spójrzmy na notowania spółki z perspektywy wykresu H4, na którym CD Projekt rośnie dziś ponad 1,6 procent. 


Ostatnie wzrosty na spółce z powodzeniem zostały zniesione w rozumieniu naturalnej oraz oczekiwanej korekty z poziomu 198 zł za akcję do poziomu 173 zł. W tym momencie spółka konsoliduje się w bliskich jego okolicach, jednak z naciskiem na zawężenie trendu bocznego z możliwością jego wybicia. Na chwilę obecną zdaje się, że wybicie jakie może nastąpić – będzie jego górnego ograniczenia z potencjału powrotu pod strefę 195 zł. Zobaczmy wykres H4 spółki.

Akcje CD Projekt rosną – czy spółka ma szansę na osiągnięcie 195 zł za akcję?

Ledwie pół złotego brakuje do wybicia zawężającej się konsolidacji na spółce – co sprawia, że nadal trwa okazja odpowiedniej reakcji dla inwestorów. Jeśli poziom 182 zł za akcję zostanie wybity oznaczać to będzie tworzący się impuls wzrostowy reagujący z obecnego wsparcia z celem oznaczanym na poziomie 195 zł za akcję jako poziom docelowy dla pozycji długich. W tym momencie również ciężko mówić o negacji takiego scenariusza, ponieważ taka mogłaby pojawić się dopiero, gdyby wykres pokonał poziom 172 zł otwierając spółce drogę do niższych poziomów. Na chwilę obecną szacuje się ponad 62 procentowe szanse na dotarcie do omawianego ograniczenia 190 – 195 zł.

wykres CDPROJEKT H4 25.02.2019
CDPROJEKT H4 25.02.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here