Naga MarketsCD Projekt 15 lipcaW poniedziałek 16 września możemy obserwować wyraźne wzrosty na spółce CD Projekt (CDR.PL). Przed godziną 12:00 jest to już ruch na ponad +1,5%. Czy nowe szczyty są w zasięgu, a może czas na większą korektę ostatnich silnych wzrostów? Zapraszam do zapoznania się z analizą techniczną CDR.PL.


Akcje CD Projekt rosną ponad 1,5%

Poniedziałkowa sesja rozpoczyna się dobrze dla posiadających akcje spółki CD Projekt. Notowania rosną dziś ponad 1,5% i nic nie wskazuje, aby pozytywne nastroje miały się odwrócić. Sytuacja techniczna w długim terminie nie uległa zmianie. Od dłuższego czasu można tutaj mówić o trendzie wzrostowym. W ubiegłym tygodniu kurs ponownie znalazł się na najwyższych poziomach w historii, jednak cena szybko wróciła z powrotem poniżej 260 zł. Pomimo dużej dynamiki cofnięcia, nie wydaje się, aby był to powód do większej paniki. Jak widać po weekendzie ponownie pojawiają się kupujący, dlatego też niewykluczony jest kolejny atak na nowe szczyty w najbliższym czasie. W tak silnym trendzie na pewno dużo ciężej jest szukać sygnałów odwrócenia, niż sygnałów kontynuacji.

Orbex
Akcje CDR
CD Projekt D1, źródło: xStation5

Zobacz także: Kurs franka będzie spadał? Para walutowa CHFPLN poniżej 3,96 złotego

Kurs CD Projekt w górę czy w dół?

Patrząc na wykres, na spółce CDR od dłuższego czasu utrzymuje się tendencja wzrostowa. Dlatego też posługując się analizą techniczną nie należy szukać sygnałów odwrócenia. Inwestorzy powinni się skupić na potencjalnych sygnałach kontynuacji trendu. Co prawda kurs znajduje się blisko historycznych maksimów, dlatego też scenariusz korekcyjny może się pojawić w każdej chwili. Niemniej aby mówić o załamaniu tendencji, cena musiałaby wybić dołem wspominany układ Overbalance, a także średnią kroczącą SMA 77, do której bardzo daleko.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here