Naga MarketsCyberpunk 2077CD Projekt postanowił przerwać milczenie i uchylił rąbka tajemnicy jaką owiany jest projekt gry Cyberpunk 2077. Co prawda, informacji nie pojawiło się zbyt wiele, jednak zostały przedstawione w ciekawy sposób i odpowiedziały na kwestie nurtujące gamerów. Akcje CD Projekt na Książęcej utrzymują się ponad poziomem 175 zł.

Produkcja Cyberpunk 2077 jest już na zaawansowanym poziomie, jednak jak dotąd producent opublikował jedynie wideo z gameplayem wczesnej wersji gry. Sprawiło to, że gracze zaczęli snuć różne domysły na temat najważniejszego projektu CD Projekt.

Cyberpunk 2077 z mikropłatnościami i trybem battle royale?

W Internecie zaczęły pojawiać się przypuszczenia, czy w Cyberpunk 2077 wdrożone zostaną mikropłatności. Gracze uważali również, że w najnowszej grze może pojawić się tryb battle royale.

Ekipa tworząca grę postanowiła rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć ze swojego Twitterowego konta:

Jak zatem widać powyżej, gracze mogą być spokojni. Mikropłatności nie uszczuplą dodatkowo ich portfeli. Również na Twitterze znalazła się odpowiedź odnośnie trybu battle royale:

Wydaje się, że odpowiedzi w formie GIF-ów zaspokoiły nie tylko ciekawość graczy, ale też sprawiły uśmiech na ich twarzach.

Akcje CD Projekt korygują ostatni impuls wzrostowy

Spoglądając na sytuację techniczną cen akcji CDR widzimy, że po ustanowieniu tegorocznych maksimów na poziomie 201,40 zł rozpoczęła się korekta impulsu wzrostowego.

Spadek zaprowadził notowania w okolice 175 złotych, który obecnie wydaje się kluczowym wsparciem. Wcześniej natomiast poziom ten działał jako opór. Jeśli notowania mają kontynuować wcześniejszy wzrost, obecne poziomy wydają się do tego odpowiednie. Celam przy takim scenariuszu byłaby strefa oporu w obrębie okrągłego poziomu 200 zł.

Zobacz również: Jędrej o CD Projekt: „Cyberpunk 2077 (…) może wspierać notowania”

Wykres dzienny notowań akcji CD Projekt (CDR)
Wykres dzienny notowań akcji CD Projekt (CDR)


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here