Naga MarketsCD Projekt 29 lipcaPoniedziałkowa sesja na GPW przyniosła przecenę wielu spółek wchodzących w skład głównego indeksu WIG20. Wśród nich znalazły się akcje CD Projekt (GPW: CDR), które traciły 6,12%, co było najsilniejszym jednodniowym osunięciem od października 2018 r., czyli od 10 miesięcy. W efekcie notowania spółki powróciły pod pułap 220 złotych, który pełni rolę istotnego wsparcia/oporu.


CD Projekt stara się korygować we wtorek. Akcje CDR odbijają o 1,75%

O godzinie 12:00, we wtorek (6 sierpnia br.) akcje CD Projekt odbijają na GPW o 1,75% korygując część poniedziałkowych spadków, które dotarły do 211 zł. Nie zmienia to jednak faktu, że spółka ponownie powróciła do zakresu konsolidacji pomiędzy 220-200 złotych, w którym przesuwała się nieprzerwanie od końca marca.

Te artykuły również Cię zainteresują
akcje cd projekt cdr 6 sierpnia
CD Projekt ponownie w zakresie konsolidacji. Akcje CDR D1

Co istotne, oprócz zejścia pod poziom 220 złotych, notowania spółki przebijały również linię trendu, która łączy wyższe dołki od listopada 2018 roku i do tej pory skutecznie blokowała próby mocniejszej deprecjacji. Tym razem jednak niedźwiedzie zepchnęły cenę niżej, a jej wtorkowy re-test od drugiej strony wygląda jak potwierdzenie pokonania technicznego wsparcia. W takim razie nie można wykluczać, że akcje CD Projekt wkrótce dotrą do okolic 200 złotych gdzie wypadają maksima ze stycznia br.

Cyberpunk 2077 bez odpowiednika Gwinta

„Wybaczcie, ale nie zrobimy Netrunnera (inna gra karciana w świecie Cyberpunk) w żaden sposób. Sam jestem fanem gry, ale zdecydowaliśmy się zrobić coś nowego i całkowicie osobnego. Nie mamy planów na grę karcianą w Cyberpunk 2077” – komenotwał pracownik CD Projekt Red

Jest to oficjalne potwierdzenie, że w Cyberpunku 2077 nie pojawi się minigra karciana, tak jak miało to miejsce w przypadku Wiedźmina 3Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here