Naga MarketsAkcje CD Projekt najniżej od stycznia 2019 r. Z firmy odchodzi reżyser Wiedźmina 3 i gry Cyberpunk 2077Reżyser Wiedźmina 3 i drugi reżyser gry Cyberpunk 2077 odchodzi z CD Projekt po 17 latach pracy. Chociaż wewnętrzne postępowanie nie potwierdziło zarzutów, podwładni Konrada Tomaszkiewicza oskarżyli go o mobbing. Akcje CD Projekt są dziś najtańsze od stycznia 2019 roku.

  • Wewnętrzne śledztwo w CD Projekt oczyściło Tomaszkiewicza z zarzutów
  • Reżyser przeprasza i zamierza dalej nad sobą pracować
  • Akcje CDR są dziś najtańsze od stycznia 2019 roku

Rezygnacja i oskarżenia o mobbing

W firmie od miesięcy prowadzone było śledztwo w sprawie oskarżeń o mobbing przeciwko dyrektorowi gry Konradowi Tomaszkiewiczowi, wynika z e-maila do zespołu CD Projekt sprawdzonego przez Bloomberg. Tomaszkiewicz napisał w wiadomości, że powołano komisję do zbadania tych zarzutów, która uznała go za niewinnego.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Niemniej jednak wiele osób odczuwa strach, stres lub dyskomfort podczas pracy ze mną – napisał Tomaszkiewicz. Przeprosił pracowników „za całą złą krew, którą spowodował”.

Konrad Tomaszkiewicz był jednym z głównych twórców gry Wiedźmin 3, która przyczyniła się do niebywałego sukcesu firmy. Przy grze Cyberpunk 2077 działał jako drugi reżyser oraz szef produkcji.

Jak poinformował Bloomberg, w e-mailu do pracowników Tomaszkiewicz napisał, że zamierza dalej na sobą pracować.
– Zmiana zachowania to długi i żmudny proces, ale nie rezygnuję i mam nadzieję, że to się zmieni – dodał Tomaszkiewicz.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Akcje CD Projekt po 163 złote

Notowania CD Projekt znacznie oddaliły się od maksimów ustanowionych w 2020 roku. W grudniu cena maksymalna osiągnęła poziom 464 zł po czym z impetem w trakcie kilku sesji runęła ponad 200 zł w dół.

Trend spadkowy potwierdza obecność notowań zarówno pod średnią krótkoterminową (20 MA) jak i długoterminowymi (100 oraz 200 MA). Jak widać na wykresie dziennym poniżej, dzisiejszy spadek zepchnął kurs do nowego dołka potwierdzając tym samym kontynuację trendu. Kluczowa strefa wsparcia wypada teraz w pobliżu 130 zł za akcję.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw pgnig | nasdaq akcje | dow jons | cd projekt kurs | indeks dax | notowania s&p 500 |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here