Naga Markets

Notowania CD Projekt (CDR) kontynuują tendencję spadkową. Tylko od 18 stycznia br. akcje spółki osunęły się bowiem o 19 proc. osiągając w czwartek o poranku najniższy poziom cenowy od 1 września 2021 r. Warto zwrócić uwagę, że kurs akcji spółki oscyluje obecnie w okolicy dość istotnego poziomu wsparcia, którego trwałe pokonanie mogłaby przyczynić się do dalszej wyprzedaży.

Akcje CDR najniżej od 1 września 2021 r. 

Spoglądając na notowania CD Projekt zauważymy, że akcje spółki od 2 września utrzymują się w trendzie horyzontalnym pomiędzy wsparciem w wysokości 172,80 zł a oporem w rejonie 210 zł.Wskutek trwających od 18 stycznia br. spadków, kurs akcji osunął się o 19 proc. spadając w ten sposób z okolic górnego ograniczenia w/w formacji, aż poniżej dolnego jej ograniczenia.

Jeżeli więc w najbliższym czasie spadki będą kontynuowane i wsparcie w wysokości 172,80 zł zostanie trwale pokonane, wówczas należałoby się przygotować na możliwość dalszej deprecjacji w kierunku 165 zł (sierpniowe minima), bądź dalej nawet do 152 zł (majowe i czerwcowe minima).

Fundusze wciąż shortują CDR

Warto w tym miejscu zwrócić także uwagę, że z pośród 7 pozycji znajdujących się w prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) rejestrze krótkiej sprzedaży, aż 5 dotyczy właśnie spółki CD Projekt. Oznacza to, że duzi gracze wciąż oczekują spadku notowań producenta takich tytułów jak Wiedźmin czy Cyberpunk 2077.

Autor polca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: allegro akcje wykres | długoterminowa prognoza kursu forinta | pzu cena akcji | cena akcji celon | selvita gpw | cyfrowy polsat notowania | benefit cena akcji | euro dolar wykres |

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułTesla podaje rekordowe wyniki finansowe. Elon Musk zapowiada duże plany spółki
Następny artykułPolyslash: Gra Mech Mechanic Simulator trafiła dziś na konsole Playstation!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here