Naga MarketsAlbert Rokicki w Comparic24.TV
Albert Rokicki gościem Marcina Wenusa w Comparic24.TV

Zapraszamy na rozmowę Marcina Wenus z Albertem Rokickim znanym lepiej jako Longterm, o akcjach CD Projekt, KGHM, Apple, Facebooka i perspektywach polskiego oraz zagranicznego rynku giełdowego.


Akcje CD Projekt wyglądają ciekawie z technicznego punktu widzenia

“CD Projekt po słabych wynikach producenta Red Dead Redemption 2 zareagował spadkiem. Techniczna sytuacja spółki CDR wygląda bardzo ciekawie ponieważ następuje wybicie z trójkąta dołem. Jeśli cena zostałaby poniżej dolnego ograniczenia trójkąta to zwiastować by mogło kolejne spadki do najbliższego wsparcia” – komentuje Albert Rokicki na antenie Comparic24.TV.

Rozważania objęły też możliwe wiadomości ze spółki. Te mogą być i dobre i złe. Cyberpunk nie wiadomo kiedy zostanie wydany, ale pojawiły się plotki nawet o możliwej premierze w grudniu tego roku. Jeśli tak by się stało, pewnie kurs poszybowałby do góry.

Co z akcjami KGHM i portfel spółek zagranicznych

KGHM z kolei rośnie i przebił bardzo ważny opór. Jeśli pozostałby ponad tym poziomem to skutkowałoby kolejnymi wzrostami. Psychologiczny opór 100 zł i jego przebicie będzie drogą wyżej.

Albert Rokicki uznał również za stosowane zakupić spółki z giełdy amerykańskiej: Apple i Facebooka jako zwiadowców, którzy pokażą jakość rynku w USA. Facebook po doskonałych wynikach poszybował w górę z ogromną luką wzrostową i cały czas trzyma się wysoko. Apple również rośnie, co jest dobrym prognostykiem dla S&P 500 i całego rynku w USA.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here