Naga MarketsCD Projekt 15 lipcaWe wtorek 27 sierpnia możemy obserwować dalsze wzrosty na spółce CD Projekt (CDR.PL). Tym samym kurs ponownie znajduje się na najwyższych poziomach w historii. Wydaje się, że ruch w kierunku okrągłego poziomu 250 zł jest kwestią czasu. Podczas dzisiejszej sesji wzrosty wynoszą ponad 1,5%. Zapraszam do zapoznania się z analizą techniczną CDR.PL.


Kurs CD Projekt kontynuuje wzrosty

Dopiero wczoraj pisaliśmy o nowych szczytach na spółce CD Projekt (CDR), a podczas kolejnej sesji kupujący nie zwalniają tempa. Akcje CDR są coraz droższe. We wtorek 27 sierpnia ponownie jesteśmy świadkami wyjścia na najwyższe poziomy w historii. Kurs nie był nigdy wyżej, dlatego ciężko jest wyznaczyć opory, można brać pod uwagę jedynie okrągłe poziomy. Wtedy też najbliższym miejscem, na które trzeba zwrócić uwagę jest poziom 250 zł. Warto też dodać, że aktualnie nie ma jakichkolwiek sygnałów do odwrócenia tendencji. Aby sprzedający przejęli przewagę musiałby dojść do sporych spadków i wybicia dołem układu 1:1 oraz średniej SMA 77, które w ostatnim czasie trzymały wzrosty.

Orbex
Akcje CDR
CD Projekt D1, źródło: xStation5

Zobacz także: Asseco Poland z 80,1 mln zł zysku netto w II kwartale, kurs akcji w dół

Czy warto szukać szczytu na kursie CD Projekt?

Patrząc na wykres, spółka od dłuższego czasu znajduje się w trendzie wzrostowym. Ostatni impuls wygląda książkowo, nie ma przesadzonych wystrzałów w górę, czy większych nagłych ruchów w dół. Trend jest miarowy i poza okresem krótkiej konsolidacji z jaką mieliśmy do czynienia na przełomie kwietnia i maja, porusza się w kierunku północnym. Patrząc stricte technicznie, dopóki cena utrzymuje się powyżej średniej SMA 77, a także broni układ Overbalance, który został zaznaczony kolorem żółtym, nie ma mowy o większej przecenie. W przypadku jakiejkolwiek korekty spadkowej, najbliższym wsparciem powinien być poziom 232 zł, czyli wcześniej wybity opór, który teraz zgodnie z zasadą biegunowości powinien stanowić wsparcie dla kupujących.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here