Naga MarketsAkcje CCC w górę o 9% po najnowszej rekomendacji. Czas na wybicie oporu 80 złAnalitycy Trigon DM, podnieśli cenę docelową dla akcji CCC do 100 zł z 60 zł poprzednio, podtrzymując rekomendację “kupuj”. Trigon wskazuje w raporcie, że planowane pozyskanie inwestora dla eobuwie. pl urealni wartość tej spółki. Dzisiaj kurs akcji mocno rośnie w dodatku przy podwyższonych obrotach.

  • Akcje CCC wyceniona na 100 zł
  • Na wykresie trwa walka o wybicie oporu
  • Dzisiaj kurs rośnie już o 9% przy wysokich obrotach

“Zakładamy dwa scenariusze dot. transakcji z udziałem PE: (1) dokapitalizowanie EOB kwotą 0,45 mld zł poprzez emisję 1,3 mln akcji EOB, który rozwodniłby udział CCC w EOB do 66 proc.; (2) dokapitalizowanie kwotą 0,4 mld zł poprzez emisję 1 mln akcji EOB oraz sprzedaż 0,8 mln akcji EOB, z której CCC pozyskałby 0,3 mld zł, a udział CCC w EOB po transakcji obniżyłby się do 60 proc.” – czytamy w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“CCC pozyskałby środki, które obniżyłyby jego lewar do ~2,8x EBITDA w ’21, a dla PE pozycja byłaby większa tj. 17 proc. vs. 12 proc. w kapitale/głosach EOB. Kluczowym założeniem takiej układanki jest wartość pre-SPO EOB, która naszym zdaniem nie będzie niższa niż 3,5 mld zł. Dokapitalizowanie będzie czynnikiem wspierającym tempo ekspansji platformy” – dodano także.

Trigon szacuje wartość jednej akcji eobuwie. pl na akcję CCC na 80 zł, a pozostałego biznesu grupy na 12 zł na akcję CCC. Prognozuje, że w 2021 roku grupa CCC wypracuje 874 mln zł skorygowanej EBITDA przy przychodach na poziomie 6,73 mld zł.

Czas na wybicie oporu

Dzisiaj akcje CCC rosną o ponad 9% przy naprawdę solidnych obrotach. Spółce powinien sprzyjać okres świąteczny i otwarte galerie. Firma też świetnie przestawiła się na handel internetowy. Na wykresie mamy atak na czytelny opór, a sądząc po bardzo płytkiej korekcie po pierwszej próbie wybicia, tym razem szanse na sukces są dużo wyższe. Kolejny techniczny cel znajduje się już powyżej bariery 100 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here