Naga MarketsNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Tym razem omówiona została spółka Budimex, której akcje znajdują się w ciekawym miejscu. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Ciekawa sytuacja w branży budowlanej

W ocenie Tuszkiewicza polska branża budowlana przeżywa prawdziwy renesans. Dużo spółek wygrywa kontrakty, jednak cały czas są obawy o marże, co jednak jest normalne w tej branży.

Bardzo niski wolumen na akcjach spółki, choć istnieje spora szansa na ruch wzrostowy. Potencjalna formacja odwróconej głowy z ramionami może wesprzeć ten scenariusz. Inwestorzy mogą celować między innymi w maksima z lipca na wysokości 139 złotych lub w szczyty wrześniowe na 144 zł – oznajmił.

Ekspert zwraca również uwagę na reakcję akcji Budimexu na wysokości strefy popytu, która skutecznie blokuje spadki poniżej poziomu 126-124 zł.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here