Naga MarketsAkcje Banku Ochrony Środowiska, są dzisiaj jedynymi (na chwilę obecną) akcjami banku notowanymi na GPW, które zyskują na wartości. Cały sektor mocno zanurkował na czele z bankiem GetinNoble, który traci już ponad 6%. Akcjonariusze BOŚ jednak również nie mają powodu do radości ponieważ 20 lipca wartość akcji osiągnęła historyczne minimum na poziomie 23,1zł. Przypomnę, że historyczny szczyt to lipiec 2008 roku, gdzie jedna akcja kosztowała 127zł.

Obecne odbicie od dna spowodowały wiadomości o spółce PZU, która wcześniej kupiła udziały w banku Alior, a obecnie zainteresowała się właśnie BOŚ bankiem. Wykres niestety nie pozostawia złudzeń, mocny trend spadkowy i dopiero wyjście ceny akcji powyżej poziomu 31zł pozwoli z większym optymizmem patrzeć na obecne odbicie.

Wykres spółki BOS dla interwału 1D.
Wykres spółki BOS dla interwału 1D.

logo-HFT-1_250x80Partnerem działu GPW jest polski broker HFT Brokers, który prowadzi działalność maklerską na podstawie zezwolenia KNF. Broker udostępnia 450 kontraktów na akcje spółek z całego świata. W HFT możesz również uzyskać dostęp do HFT Robotero. Dzięki strumieniowi danych serwisu Reuters opublikowane wartości trafiają wprost na Twój rachunek już w chwili publikacji, a egzekucja zlecenia liczona w milisekundach da Ci nieosiągalną dotąd przewagę. Dowiedz się więcej o ofercie HFT Brokerstokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here