Naga MarketsAkcje Boeinga silnie w górę. Model 737 Max ponownie w powietrzuLek na COVID-19, bojkot Facebooka i powrót Boeinga 737 Max do testów to tylko niektóre z wydarzeń, którymi obecnie żyje rynek. Akcje producenta samolotó w trakcie poniedziałkowej sesji wystrzeliły silnie w górę.

  • Lek na COVID-19, będzie kosztował 390 dolarów za jedną dawkę.
  • Ceny akcji Boeinga gwałtownie wzrosły, po informacji o planowanym testowym locie modelu 737 Max
  • Dane na temat ubóstwa

Poznaliśmy cenę leku skracającego leczenie COVID-19

Cały świat z niecierpliwością czeka na szczepionkę i lek mające powstrzymać pandemię COVID-19. Kiedy koncern farmaceutyczny Gilead Science ogłosił swoje sukcesy w poszukiwaniach leku, na całym świecie przełożyło się to na poprawę nastrojów. Jednak cenę tego jeszcze niedopuszczonego leku poznaliśmy dopiero dzisiaj. Jak czytany w liście prezesa firmy Daniela O’Daya, przytaczanym przez Business Insider Polska, cena kuracji dla jednej osoby wyniesie 2340 dolarów dla rządów i 3120 dolarów dla prywatnej służby zdrowia.

CMC
Sprawdź nowość - koszyki akcji. Efektywne kosztowo. 78% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty.
SPRAWDŹ NAS

Boeing 737 Max znowu w powietrzu

Ceny akcji Boeinga gwałtownie wzrosły, po informacji o planowanym testowym locie modelu 737 Max. Usterki w tych samolotach mogły być przyczynami dwóch katastrof, podczas których zginęło kilkaset osób. Wydarzenia te doprowadziły do wycofywania zamówień na flagowy model Boeinga, a co za tym idzie, do kłopotów finansowych. Lot testowy jest możliwy dzięki zgodzie amerykańskich władz, a to daje perspektywę powrotu 737 Max do użytku komercyjnego.

Zobacz również: Giełda papierów wartościowych w Pakistanie zaatakowana. 10 osób nie żyje

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here