Naga MarketsMark Cuban o ważnych zmianach na Wall Street

Miliarder i właściciel Dallas Mavericks Mark Cuban na sesji “zapytaj mnie o wszystko” na subreddit/Wallstreetbets podzielił się swoimi przemyśleniami na temat ostatnich wydarzeń wokół akcji spólki GameStop, ogólnych inwestycji i różnych tematów związanych z kryptowalutami. Miliarder powiedział, że „gra się zmienia”, jeśli chodzi o akcje, ale zachęcił użytkowników reddita do przyjrzenia się bitcoinowi (BTC) w celu uzyskania wskazówek.

  • Krypto-portfel Cubana obejmuje Aave’s LEND, SushiSwap SUSHI, Ether (ETH), BTC i Litecoina (LTC)
  • Zdecentralizowane aktywa i niefunkcjonalne tokeny mogą eksplodować w ciągu następnej dekady
  • Akcje będą w przyszłości na blockchainie, co sprawi, że rynki będą znacznie wydajniejsze

Mark Cuban inwestuje również w „shitcoiny”

BTC HODLery są doskonałym przykładem do naśladowania. Wielu kupiło na szczytach w 2017 roku i obserwowało spadek o 2/3 lub więcej. Ale trzymali wirtualne monety, ponieważ wierzyli w ich zalety. To samo dotyczy rynku akcji. Kupując akcje, upewniam się, że wiem, dlaczego je kupuję. Potem HODLUJĘ, aż dowiem się, że coś się zmieniło – powiedział.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mark Cuban, entuzjasta rynku krypto, podkreślił, że jego portfel kryptowalut obejmuje Aave’s LEND, SushiSwap SUSHI, Ether (ETH), BTC i Litecoina (LTC). W zeszłym tygodniu zawrzało, gdy odkryto, że posiada co najmniej dwa portfele z ponad 1000 ETH, zawierające również kryptowaluty Aave i SUSHI. Po tym odkryciu miliarder przyznał, że ma swój „udział w shitcoinach”.

Właściciel Dallas Mavericks dodał, że wierzy, iż zdecentralizowane aktywa i niefunkcjonalne tokeny mogą eksplodować w ciągu następnej dekady.

Po drodze będzie wiele wzlotów i upadków. Infrastruktura otaczająca tych inwestycji może się mocno zmienić. Myślę też, że akcje będą w przyszłości na blockchainie, co sprawi, że rynki będą znacznie wydajniejsze, bardziej przejrzyste i dostępne dla małych inwestorów – podkreślił.

Kilka dni temu Cuban porównał rynki krypto do bańki internetowej z późnych lat 90., a nawet powiedział, że rozważy kandydaturę na prezydenta, jeśli cena bitcoina osiągnie 1 milion dolarów.

Wiele poglądów miliardera na temat kryptowalut jest zgodna z opiniami innymi uczestnikami rynku. Odniósł się do bitcoina jako magazynu wartości podobnego do złota. Ostatnio zasugerował nawet, że w społeczności reddit/Wallstreetbets ma lepsze pojęcie o inwestycjach niż „powolne” i „przestarzałe” praktyki inwestorów z Wall Street.

Myślę, że mali inwestorzy mają możliwość zmiany rynku akcji w taki sam sposób, w jaki media społecznościowe były używane do budowy rynku kryptowalut – podsumował w poście opublikowanym na Reddit.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin (BTC) wzrasta trzecią sesję z rzędu

Notowania najpopularniejszej kryptowaluty BTC/USD umacniają się trzecią sesję z rzędu w środę docierając w okolice poziomu 36 000 USD. Dalszy wzrost może doprowadzić do ponownego testu lokalnego szczytu 38 600 USD z celem na historyczne maksimum 42 000 USD. Z drugiej strony główna strefa wsparcia przebiega w okolicach 27 700 – 30 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: lotos gpw | mercator kurs | notowania bitcoin | notowania dow jones |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here