Naga MarketsKurs akcji Banku Handlowego otworzył się dziś luką spadkową. Spółka po godzinie 14:00 w dalszym ciągu utrzymuje się na minusie. Dziś zostały osiągnięte najniższe poziomy od początku roku. Czy to okazja do kupna? A może wręcz przeciwnie, należy pozbyć się swoich akcji? Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na spółce.


Bank Handlowy jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce, działa pod marką Citi Handlowy. Aktualnie jest 10 – tym największym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. Na dzisiejszej sesji akcje tracą ponad 2 punkty procentowe, co dalej?

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz także: Codzienny przegląd GPW – CD Projekt i FTE w górę, Wielton traci

Kurs akcji BHW najniżej w tym roku

Spoglądając na interwał czasowy – D1, widzimy, że cena akcji znalazła się na najniższych poziomach w tym roku. Wybite zostały minima z września 2018 roku, które jeszcze miesiąc temu stanowiły wsparcie. Dopóki kurs znajduje się poniżej poziomu 65,75 zł, obowiązuje tendencja spadkowa. Dopiero wyjście powyżej zielonej strefy, byłoby sygnałem do zakupów.

City handlowy

Sytuacja techniczna na interwale tygodniowym

Jeżeli jednak spojrzymy na szersze ujęcie, można zauważyć, że poziomy na których obecnie się znajdujemy, stanowiły w przeszłości kluczowe wsparcie. Są to minima z końca 2015 roku, a także połowy 2016 r. Jeżeli podczas kolejnych sesji tendencja spadkowa będzie kontynuowana i cena spadnie w rejony 62 zł za jedną akcję, to nie wykluczone, że uaktywnią się kupujący. Oczywiście odradzam łapanie przysłowiowego “spadającego noża”, niemniej w przypadku pojawienia się sygnałów odwrócenia trendu, będzie do dobre miejsce, aby rozejrzeć się w dłuższym terminie za “longami”.

City handlowyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here