Naga MarketsAkcje Asseco BS wycenione na 44,20 zł przez DM BOŚAnalitycy DM BOŚ, w raporcie z 9 marca, podnieśli cenę docelową akcji Asseco Business Solutions do 44,2 zł z 36,3 zł, a rekomendację do “kupuj” z “trzymaj”.

“Uważamy, że czynniki ryzyka dotyczące Asseco BS nabierają charakteru odgórnego; przede wszystkim wartość portfela zamówień z początku br. okazała się wyższa od naszych oczekiwań, po drugie, powoli zanikają obawy dotyczące eksportu (rośnie prawdopodobieństwo zatrudnienia doświadczonego zewnętrznego specjalisty na czele działu, zagraniczni klienci +odmrażają+ nakłady na IT, pojawiają się perspektywiczne projekty pilotażowe z potencjałem przekształcenia się w pełnowymiarowe wdrożenia na wielu rynkach) i wreszcie po trzecie, w ciągu ostatnich dwóch lat nastąpiła dalsza poprawa zarządzania kapitałem obrotowym” – napisano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ponad ostatnimi szczytami

Na wykresie cena utrzymuje się ponad poprzednimi szczytami, tworząc okres konsolidacji. Jest to ciekawe miejsce do odbicia na wyższe poziomy i wydaje się, że może przeszkodzić w tym jedynie pogorszenie nastrojów na szerokim rynku.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin akcje | notowania dolara online | ranking giełd kryptowalut | giełda komentarze | pkn notowania |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here