Naga Markets

Akcje Asany notują 20-procentowe wzrosty w handlu po sesji!Akcje Asana Inc. rosły w środę w handlu po sesji po tym, jak firma pracująca nad oprogramowaniem podniosła swoje prognozy na rok, po wynikach, które przekroczyły oczekiwania Wall Street i ujawniła, że ​​jej dyrektor naczelny kupił akcje o wartości 350 milionów dolarów. Akcje Asana wzrosły o prawie 21% po godzinach, po 0,8% wzroście w sesji zwykłej, do poziomu 19,04 USD, w porównaniu z ich ceną referencyjną 21 USD za akcję, gdy spółka weszła na giełdę dwa lata temu.

Co dalej z akcjami Asana?

„Inwestuję dalej w Asana, ponieważ mocno wierzę, że możliwości rynkowe są ogromne, a wykres pracy jest najlepszym możliwym rozwiązaniem pomagającym przedsiębiorstwom osiągnąć ich najważniejsze cele” – powiedział Dustin Moskovitz, współzałożyciel i dyrektor generalny, w oświadczeniu. Moskovitz był także współzałożycielem Facebooka, który teraz należy do Meta Platforms Inc.Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

„Dzięki ogłoszonemu dziś dodatkowemu kapitałowi w wysokości 350 milionów dolarów wierzymy, że jesteśmy w pełni finansowani, aby zrealizować nasze obecne strategie i jesteśmy dobrze przygotowani do osiągnięcia dodatnich przepływów pieniężnych przed końcem roku 2024”, powiedział Moskovitz po zakupie 19,3 miliona akcji. Moskowitz posiada już ok. 24 mln akcji, czyli ok. 23% wyemitowanych walorów.

Firma z siedzibą w San Francisco odnotowała w drugim kwartale stratę w wysokości 113 milionów dolarów, czyli 59 centów na akcję, w porównaniu ze stratą 68,4 miliona dolarów, czyli 40 centów na akcję w poprzednim roku. Skorygowana strata, która nie obejmuje kosztów wynagrodzeń w formie akcji i innych pozycji, wyniosła 34 centy na akcję, w porównaniu ze stratą 23 centów na akcję w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Przychody wzrosły do ​​134,9 mln USD z 89,5 mln USD w analogicznym kwartale poprzedniego roku. Analitycy ankietowani przez FactSet prognozowali stratę 39 centów na udział w przychodach 127,8 miliona dolarów.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

XTB

 

Asana prognozuje stratę od 33 centów do 32 centów na udział w przychodach od 138,5 mln do 139,5 mln USD w trzecim kwartale. Analitycy oszacowali stratę 32 centów na udział w przychodach na 137,8 mln USD.

Spółka podniosła również swoje prognozy na ten rok. Asana spodziewa się teraz przychodów w wysokości od 544 do 547 milionów dolarów, w porównaniu z poprzednim przedziałem od 536 do 540 milionów dolarów za rok.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amica giełda | celon akcje kupno | notowania nasdaq | kryptowaluty ranking | kurs euro notowania | cd projekt akcje kupno | lotos akcje | polenergia giełda |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here