Naga Marketslogo AppleAkcje Apple Inc. wzrosły aż o 3,8 procent w obrocie pozagiełdowym, po tym, jak opublikowane zostały wyniki z pierwszego kwartału, które przekroczyły szacunki analityków. Wysoki poziom prognozy przychodów spółki w drugim kwartale był zgodny z przewidywaniami Wall Street.


Producent iPhone’a powiedział, że wypłacił 13 miliardów dolarów dywidendy w grudniu, a zakończył okres bilansem w wysokości 130 miliardów dolarów. Prognozy Apple dotyczące sprzedaży w bieżącym kwartale były niewielkie, a średni wynik był poniżej oczekiwań konsensusu, spadła także sprzedaż w Chinach.

Wykres APPL

Zobacz także: Akcje Apple tracą 9% w czwartek, znajdują się najniżej od lipca 2017

Sytuacja techniczna na wykresie APPL

Wzrosty jakie mogliśmy obserwować odbyły się na post markecie. Aktualnie kluczowy powinien być poziom 157$ za akcję. W tym miejscu znajduje się bowiem górne ograniczenie układu Overbalance, wyznaczające równość z poprzednim ruchem spadkowym. Wybicie górą powinno doprowadzić do większej korekty wzrostowej. Powrót poniżej poziomu 157$ będzie świadczyć o dalszych spadkach i kwestią czasu powinno być wyznaczenie nowych minimów.

Wykres APPLConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here