Naga MarketsAkcje All in! Games drożeją o niemal 4%. Solidna sprzedaż GhostrunneraKurs akcji All in! Games w środę rano zyskuje 3% wskutek informacji zaprezentowanej przez spółkę dotyczącej sprzedaży najnowszej gry wydanej przez studio, Ghostrunner. Informacja ta może okazać się kluczowa w wybiciu notowań spółki z trendu spadkowego, który już od pół roku ciąży na kursie.

  • Ghostrunner jest produkcją stworzoną przez polskie studio One More Level w koprodukcji z amerykańskim 3D Realms oraz duńskim Slipgate Ironworks
  • Gra wydana została współnie z 505 Games
  • Dane sprzedażowe są szacunkowe z uwagi na kilkutygodniowe opóźnienie informacji otrzymywanych przez All in! Games

All in Games! chwali się wynikami sprzedaży Ghostrunnera

Akcje krakowskiego studia All in! Games drożeją w porannej części środowej sesji o 2,96%  do 13,90 zł wskutek informacji o dobrej sprzedaży ostatniej gry wydanej przez studio, Ghostrunner. Chwilowo, kurs dobił nawet do 14,20 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wspomniana produkcja, która światło dzienne ujrzała 6 maja 2020 roku, sprzedała się już w liczbie ponad pół miliona egzemplarzy. Przekracza to cel 400 tys. sztuk wyznaczony przez spółkę. Jak twierdzi prezes spółki, Piotr Żygadło, poziom ten został osiągnięty już dwa miesiące po premierze.

Poziom ten udało się osiągnąć w zaledwie dwa miesiące, więc możemy być bardzo zadowoleni z tego, jak gra się sprzedaje. Po tym jak przed premierą tytuł awansował na czołowe miejsca w globalnym rankingu Wishlist na Steam, apetyty znacznie wzrosły i zweryfikowaliśmy nasze cele oraz oczekiwania. Pół miliona sprzedanych sztuk poprzez wszystkie sklepy i platformy to wynik, który nas cieszy i pokazuje, że nasza strategia zmierza we właściwym kierunku – stwierdził prezes All in! Games, Piotr Żygadło.

Jego zdaniem, to jednak nie koniec życia projektu, a sprzedaż będzie nadal rosła. Pierwsze DLC do gry ukazało się jeszcze przed miesiącem.

Zakładamy wsparcie dla naszego produktu przez 12 miesięcy od premiery. Jesteśmy zatem jeszcze dalecy od osiągnięcia docelowego szczytu sprzedaży. Przed nami m.in. promocje, aktualizacje, duży dodatek DLC, no i przede wszystkim wydanie na konsole nowej generacji, które powinno się cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy też spore rezerwy pod względem sprzedaży na Nintendo Switch. Pracujemy na tym, by ten potencjał w pełni zrealizować – stwierdził prezes All in! Games

Na uznanie zasługuje także sama gra, która otrzymała od Metacritic notę 81/100 punktów. Pochlebnie została oceniona także przez graczy na platformie Steam. Ci uznali swój odbiór gry za pozytywny w aż 91% z 19 tys. ocen.

Ghostrunnerowi nie zaszkodziła premiera najgłośniejszego tytułu ostatnich lat, czyli Cyberpunk 2077. Wręcz może i nawet nam pomogła, ponieważ wpisaliśmy się w cyberpunkowy klimat w środowisku gamingowym, który panował w ostatnich tygodniach 2020 roku. W tym kontekście nasz tytuł pojawił się m.in. w serwisie CNN.com, co bardzo korzystnie wpłynęło na wizerunek zarówno nasz, jak i naszego produktu. – dodał szef All in! Games.

Spoglądając na sytuację techniczną na wykresie All in! Games, trend notowań nadal należy uznać za spadkowy. W połowie grudnia kurs zatrzymał jednak zniżkę na wsparciu na 12,20 zł.

Akcje All in! Games drożeją o niemal 4%. Solidna sprzedaż Ghostrunnera
Notowania All in! Games. Źródło: stooq.pl

Licząc na odwrócenie trendu należy oczekiwać od kursu akcji All in! Games ponownego sprawdzenia oporu 15,00 zł. W przypadku jego przebicia i ewentualnego potwierdzenia, kolejnym zakresem byłyby okolice 17,60 zł, które jednocześnie stałyby się oporem na podstawie poprzedniego zachowania kursu, a także linii wyznaczonej przez 22,6% zniesienia Fibonacciego z szczytów wyznaczonych w lipcu 2020 roku.

Niemniej, na ten moment scenariusz nadal należ uznać za spadkowy, choć pozytywna informacja może stanowić pewne wsparcie dla odradzającej się siły byków.

Polecamy nasze prognozy na 2021 rok:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here