Naga MarketsAlior Bank biuroSektor bankowy w Polsce znajduje się od dłuższego czasu pod presją sprzedających. Przecena przyspieszyła w momencie pojawienie wydania wyroku w sprawie jednego z kredytów frankowych. W ostatnim czasie na rynku pojawiają się też kolejne decyzje sądów, które orzekają na korzyść klientów, co nie wpływa dobrze na nastroje. Notowania Alior Banku ponownie zmierzają w stronę ostatnich minimów, które są zarazem najniższymi poziomami w historii. 


Alior Bank kontynuuje spadki, czas na nowe minima?

Alior Bank znajduje się w dalszym ciągu w okolicach tegorocznych dołków, sytuacja techniczna nie wygląda najlepiej. Każda próba odbicia kończy się szybkim przejęciem inicjatywy przez sprzedających. Na razie brakuje technicznych sygnałów do zakończenia spadków. Jednak czy sytuacja fundamentalna jest taka zła?

Te artykuły również Cię zainteresują
“Z ostatnich doniesień wynika, że Alior Bank czyści swoje kapitały, czyści swoje aktywa, chce on doprowadzić do sytuacji w której będzie uważany jako bezpieczniejszy bank i jego rozwój będzie bardziej zrównoważony. niektóre domy maklerskie wyceniają alior bank nawet na poziomie 31 zł za akcję, podczas gdy na giełdzie cena jest niższa.” – komentuje Tuszkiewicz.

Zobacz także: Wyrok TSUE dotyczył kredytów indeksowanych. Co z „denominowanymi” frankowiczami?

Wykres Alior Banku
Alior Bank interwał D1

Sytuacja techniczna na spółce wygląda źle, żeby ni epowiedzieć tradicznie. Każda ostatnia korekta była jedynie chwilowym odreagowaniem, po czym dochodziło do wybicia nowych minimów. Aktualnie na interwale D1 należy wziąć pod uwagę górne ograniczenie układu Overbalance jako kluczowy opór. Dopóki kurs go nie zaneguje, nie ma mowy o większej korekcie. Aktualnie najbliższa strefa oporowa znajduje się przy 32,5 zł.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym Marcin Tuszkiewicz ze Squaber.com. analizuje sytuację między innymi na Alior Banku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: złotówka online | notowania jsw | cdr akcje | akcje giełdowe | funt online | pkn notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here