Naga MarketsNaczepa tira z logiem WieltonNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się  sytuacji na Alior Bank oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Poznaj 10 spółek, które zdaniem współzałożyciela Squaber.com są dobre do kupna w lutym 2020 roku. Poza okazjami, kilka firm, które wygenerowało ostrzeżenia o spadkach! Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Alior Bank warty obserwacji?

– “Obserwuję spółkę Alior Bank ponieważ wciąż jest to wciąż duży bank, przechodzi on duży i głęboki proces restrukturyzacji jeśli chodzi o kadrę zarządzającą. Zmieniają się plany zarządzania, jak i również ma zostać podany plan działania na kolejne lata. To wszystko powoduje, że Alior Bank może stać się z dnia na dzień może stać się bardzo ciekawą i atrakcyjną spółką. Na pewno warto ją obserwować, jednak nie warto jej kupować i o niej zapomnieć. A to dlatego, że zaufanie inwestorów zostało nadszarpnięte, a z racji, że jest to bank – zaufanie inwestorów jest bardzo ważne” – oznajmił prowadzący.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Sytuacja techniczna na wykresie

W ostatnim czasie Alior Bank utrzymuje się w tendencji spadkowej. Pomimo nieznacznego wyhamowania, na razie nie widać sygnałów popytowych. O większym odbiciu będzie można myśleć dopiero w momencie wybicia górą układu Overbalance, który został zaznaczony pomarańczowymi prostokątami.

Alior Bank akcje GPW
Akcje Alior Banku, źródło: tradingview.com
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kirs dolara | kurs kryptowalut | kryptowaluty kurs | analiza | de30 dax | cena akcji lotos |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here