Naga MarketsSpółka zajmująca się produkcją i dystrybucją kosmetyków, głównie do makijażu – 4 Mass, notowania na NewConnect, zyskuje dzisiaj ponad 35%. Powodem okazuje się być informacja o dużej i prestiżowej umowie z gigantem rynku odzieżowego w Polsce, spółką LPP.

Spółka na podstawie umowy, ma wyprodukować dla LPP, lakiery hybrydowe oraz bazy do lakierów hybrydowych. Zgodnie z postanowieniami umowy, produkty objęte umową będą sprzedawane przez Zleceniodawcę zarówno na terytorium Unii Europejskiej jak i poza nią, tj. na terenie Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Kazachstanu, Rosji, Serbii i Ukrainy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Umowa została zawarta na wyłączność, co oznacza, iż zleceniodawca nie będzie zlecał wytworzenia Produktów objętych umową innym podmiotom. Umowa została zawarta na czas nieoznaczony.

Spekulacyjny charakter spółki

Na wykresie mamy 35% odbicie. Spółka ma mocno spekulacyjny charakter, co zresztą widać po wcześniejszym podbiciu kursu. Furorę zrobiła także za sprawą informacji o wejściu w produkcję maseczek w czasie pandemii. Warto pamiętać, że w tle mamy także kolejne emisje akcji czy sprzedaż akcji przez członków zarządu w okresie szczytu notowań. Z tego też powodu, kurs wrócił na poziomy sprzed mocnych wzrostów. Wydaje się, że w pierwszej kolejności należy więc celować w podobnej sakli odbicia jakie miały tu miejsce po wakacjach ubiegłego roku.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here