Naga MarketsAkcje 11 bit studios traciły 11%! Na mWIG40 o 34% rósł Getin HoldingW trakcie poniedziałkowej sesji indeks WIG20 rósł o 0,6%, a mWIG40 zyskiwał 0,6% przechylając szalę na swoją korzyść w ostatnich minutach sesji. Niewątpliwie negatywnym liderem początku tygodnia były akcje 11 bit studios, które osuwały się o niemal 11%, po drugiej stronie indeksu średnich spółek wyróżniał się natomiast Getin GHdolgin zyskujący prawie 34%. Michał Palaczyk ze Squaber.com przygląda się nastrojom amerykańskich oraz polskich inwestorów.

  • Indeks S&P 500 oraz pozostałe indeksy Wall Street rosły w poniedziałek, widać jednak utrzymujące się nastroje konsolidacyjne
  • Jedną z najbardziej zmiennych spółek poniedziałku był 11 bit studios notujący bardzo silne osunięcie po najnowszych informacjach opublikowanych 29 czerwca
  • Podczas analizy Palaczyk opisuje również sytuację indeksu WIG20, spółki CD Projekt oraz omawia pozytywne informacje dla spółki Lotos, które napłynęły w poniedziałek z agencji Reuters.

Te artykuły również Cię zainteresują
11 bit studios z silną przeceną na początku tygodnia

11 bit studios podpisało umowę z hiszpańską firmą Chibig, na podstawie, której będzie wydawcą gry “Ava” (tytuł roboczy), której producentem jest Chibig, podała spółka. W poniedziałek przedsiębiorstwo informowało również o chęci wydania około 60 milionów złotych na gry własne, najbliższa premiera będzie możliwa jednak dopiero przed końcem 2022 roku, poinformował Grzegorz Miechowski.

To właśnie ta ostatnia informacja spowodowała, że polski producent gier notował tak silne osunięcia w ramach GPW. Od strony technicznej akcje najpierw testowały historyczne maksima na wysokości 619 zł, aby następnie zamknąć dzień na poziomie 540 złotych taniejąc o 64 złote i domykając luke wzrostową z pierwszej połowy miesiąca.

Akcje 11 bit studios

Jedna z najgorszych świec na 11 bit studios od wielu lat. Spadki sprzed kilku miesięcy były spowodowane aktualizacją strategii, w której spółka przedstawiła zbyt małą liczbę gier, które chce wypuścić (…) Dzisiaj do inwestorów dociera natomiast informacja o późnych premierach nowych tytułów, a jeżeli sentyment w branży będzie utrzymywał się na poziomie neutralnym bądź negatywnym, to 11 bit studios możesz czekać spora korekta – komentował Palaczyk.

11 Bit Studios to założone w 2009 roku przez byłych pracowników Metropolis Software polskie studio deweloperskie specjalizujące się w produkcji i dystrybucji multiplatformowych gier skierowane do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. Spółka działa jako niezależny producent, zajmując się każdym etapem tworzenia gier samodzielnie – od produkcji, przez marketing, po dystrybucję w sklepach cyfrowych. Najbardziej znane produkcje zdobyły wiele prestiżowych nagród w tym Apple Design Award, Best of Pax czy IGN Editor’s Choice.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEBOR i GPW stworzą „przewodnik” po raportowaniu ESG dla spółek i inwestorów
Następny artykułO wykresach ani słowa: EUR/USD, AUD/USD, CAD/CHF
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here