Naga MarketsAkash Network (AKT) to nowy potencjalny hit inwestycyjny - twierdzi znany analitykPopularny analityk i inwestor z rynku kryptowalut twierdzi, że skupuje obecnie nowe aktywo, jakie ma ponoć duży potencjał do wzrostów. Chodzi o Akash Network (AKT).

  • Altcoin Psycho, anonimowy analityk z rynku kryptowalut, jest zdania, że warto dziś skupować AKT.
  • To projekt, który ma działać w branży przetwarzania danych w chmurze i być wyzwaniem dla gigantów technologicznych.

AKT – nowy hit sezonu?

Mam swój nowy ulubiony altcoin – stwierdził Altcoin Psycho i dodał, że skupuje tokeny projektu. – Mocno wierzę, że znajdzie się w top 100 najlepszych projektów. Spójrz na zespół, zobaczysz, dlaczego jestem tak optymistycznie nastawiony – dopisał.

Te artykuły również Cię zainteresują
Akash Network ma na celu “zakłócenie działania branży przetwarzania w chmurze”, która jest zdominowana przez Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud.

Aby zrealizować swoją wizję, projekt planuje wykorzystać pojemność milionów centrów danych do stworzenia pierwszego na świecie zdecentralizowanego rynku przetwarzania w chmurze.

Twórcy Akash Network twierdzą, że ich projekt może pomóc programistom obniżyć koszty przetwarzania w chmurze aż dziesięciokrotnie, podczas gdy dostawcy komputerów mogą zwiększyć swoje zyski nawet czterokrotnie.

Token

AKT, natywny zasób Akash Network, służy jako token zarządzania protokołem. Posiadacze mogą również stake’ować token, aby zapewnić bezpieczeństwo sieci w zamian za nagrody w postaci zarobku (kolejnych tokenów).

W skład grupy doradczej Akash Network wchodzą były dyrektor generalny BitGo, Will O’Brien i były główny architekt Blockfolio, Brandon Goldman.

Według CoinGecko cena AKT wzrosła ponad dwukrotnie w ciągu ostatnich siedmiu dni, z 0,77 USD do 1,71 USD.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here