Naga MarketsAITrading ogłosił w środę zbiórkę społecznościową w celu zdobycia funduszy na swoją platformę tradingową, która łączy nowych inwestorów z profesjonalnymi traderami, konsultantami, brokerami i wiodącymi giełdami. Ekosystem AITrading oparty jest na technologii blockchain, sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, dzięki czemu dostarcza transparentnych operacji handlowych za jednym kliknięciem myszki.

AITrading stale wykrywa pomysły tradingowe poprzez monitoring nietypowej działalności, rozpoznawanie wzorów oraz dokonywanie analizy ilościowej. Bierze również pod uwagę preferencje użytkowników oraz ich tolerancję na ryzyko. Na tej podstawie rekomenduje odpowiednie działania zawierające elementy wizualne, takie jak linie trendu, wsparcia i opory.

W związku z danym sygnałem, AITrading podsumowuje i rekomenduje zakres strategii tradingowych ze zbalansowanym stosunkiem zysku do ryzyka. Użytkownik musi jedynie wybrać odpowiednią strategię z listy sugestii, ocenić ją za pomocą testu na danych historycznych (o ile chce) oraz zaakceptować ją.

Dodatkowo AITrading buduje portfele inwestycyjne, a także wybiera odpowiednie portfele i sugeruje je użytkownikom. Wykorzystuje zarówno nietradycyjne źródła danych Big Data oraz sentyment oparty na analizie technicznej, fundamentalnej i SI. Co więcej, AITrading oferuje dostęp do silnika AI-engine podmiotom trzecim (B2B).

„Bycie aktywnym traderem na rynku akcji często oznacza ślęczenie przed laptopem czy telefonem przez cały dzień. Zawsze jest ryzyko straty w przypadku tradingu słabej jakości czy nieprawidłowego wyboru strategii. AITrading ma lepsze podejście. Technologia jest bezprecedensowa pod względem transparentności i demokracji. Działa bez przerwy, szuka pomysłów na pozycje oraz tworzy strategie tradingowe dostępne dla całej społeczności, a nie tylko dużych banków i funduszy. AITrading to nowe podejście do tradingu na rynkach finansowych, dzięki czemu pozwala na szybki wgląd na wszelkie rynki finansowe”, powiedział Aleksiej Szirobokow, CEO AITrading,

Zespół ogłosił już szczegóły zbiórki społecznościowej. AITrading będzie pozyskiwał fundusze w ramach przedsprzedaży przyszłego dostępu do usług platformy. Jako potwierdzenie przedpłaty, AITrading wyda tokeny AITT (standard ERC-20). Przedsprzedaż rozpocznie się 10 czerwca 2018 roku, a potrwa do 5 lipca. Główny etap rozpocznie się 6 lipca i potrwa do 18 czerwca. Jeden token AITrading odzwierciedla wartość 0,88 €. Minimalna akceptowana płatność wynosi 88 €. Firma spodziewa się pozyskać 60 mln €, z czego 34,5% ma zostać zainwestowane w rozwój produktu, 26,5% na infrastrukturę, zabezpieczenia i integralność systemu, a 27% na marketing i PR.

Więcej szczegółów na temat AITrading można znaleźć na https://aitrading.com/
Napisz do zespołu AITrading na Telegramie: https://t.me/joinchat/H6hTGETpsCl8BPhQL01VtQ
Telegram – newsy: https://t.me/aitrading_en
Śledź AITrading na Twitterze: https://twitter.com/aitrading_com
Śledź AITrading na Facebooku: https://www.facebook.com/aitrading.official/
Śledź AITrading na Instagramie: https://instagram.com/aitrading_official
Dowiedz się więcej o AITrading na Medium: https://medium.com/aitrading
Reddit: https://www.reddit.com/user/aitrading
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/aitrading/tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here