Naga MarketsW dzisiejszym zestawieniu gorących spółek dnia znalazła się firma Airway Medix koncentrująca się na pracach badawczo-rozwojowych i komercjalizacji nowatorskich urządzeń do jednorazowego stosowania u pacjentów wentylowanych mechanicznie na Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej (OIOM), a także u pacjentów z zagrożeniem życia i na oddziałach anestezjologicznych.

Tylko w ciągu czwartkowej sesji akcje spółki wzrosły o 24,72%. Spoglądając na notowania stricte technicznie zauważymy, że w skutek tej aprecjacji kurs pokonał dość istotny poziom oporu w okolicy 0,95, co mogłoby być sygnałem do dalszych wzrostów. Z technicznego punktu widzenia mogłyby one dotrzeć nawet w okolice 1,25.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Drugi pod względem wielkości wzrost w dniu wczorajszym odnotowała natomiast Atlanta Poland (ATP), której akcje wzrosły o 11,68%. Atlanta Poland S.A. istnieje od 1990 roku i jest największą firmą w Polsce importującą oraz sprzedającą bakalie wykorzystywane do produkcji wyrobów czekoladowych, słodyczy, ciastek oraz pieczywa.

Spoglądając na notowania spółki zauważymy, że wczorajsze wzrosty znajdują również swoje potwierdzenie w analizie technicznej. Kurs dotarł bowiem o odrzucił linię lokalnej tendencji wzrostowej. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 4,72 bądź nawet 4,98.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułStrategia EMA10/20 – potencjalny short na NZDUSD i NZDCHF
Następny artykułZa filmy premium na Pornhub zapłacisz kryptowalutą
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here