Naga MarketsPierwsza na świecie platforma e-learningowa do nauki tańca na żywo i pierwsza na świecie globalna platforma lojalnościowa oparta na blockchainie łączą się, aby zagwarantować użytkownikom całkowicie nowe doświadczenia! Brand Tokens już w zeszłym roku ogłaszał współpracę z polskim projektem AirDance mającym na celu tokenizację usług i wprowadzenie na rynek token DANCE. Spółka planuje również kampanię crowdfundingową poprzez serwis Bessfund, a prezes Szkoły Tańca AirDance Academy, Joanna Wargala, na antenie Comparic24.tv mówiła więcej o nadchodzących planach.

  • Aplikacja mobilna AirDance pozwala się uczyć tańczyć z domowego zacisza, a tokenizacja studia ma pozwolić na jego dalszy rozwój
  • AirDance to pierwsza na świecie platforma transmitująca na żywo turnieje oraz lekcje tańca od instruktorów światowej klasy
  • Poniżej zapis rozmowy Joanny Wargali z Marcinem Podlackim z Comparic24.tv

Te artykuły również Cię zainteresują
AirDance to odpowiedź na Covid-19. Tokenizacja ma być kolejnym krokiem

W czasie pandemii świat zmienia się błyskawicznie, a AirDance stara się dostosować do nowych zasad, warunków i ograniczeń. Ostatnie miesiące były szczególnie trudne dla artystów, którzy nie mogli już ćwiczyć i występować – a dużą grupę wśród nich stanowili tancerze. Jednak te czasy już minęły.

AirDance uruchomił pierwszą globalną platformę, na której zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy mogą uczestniczyć w zajęciach z najsłynniejszymi instruktorami z całego świata. Daje to nie tylko szansę miłośnikom tańca na ciągłe rozwijanie swoich umiejętności i utrzymanie formy, ale także stwarza nowe możliwości. Teraz można uczestniczyć w zajęciach i warsztatach swoich ulubionych instruktorów na całym świecie bez żadnych dodatkowych kosztów i podróży.

Tworzymy kompendium wiedzy zarówno dla doświadczonych tancerzy zawodowych jak i dla początkujących amatorów z całego świata. Już w tej chwili platforma ma tysiące subskrybentów z ponad 70 krajów. Zrzeszamy najwybitniejszych instruktorów i najbardziej zaangażowanych tancerzy tworząc wyjątkową społeczność taneczną, dla której oprócz aplikacji tworzymy ogólnoświatową sieć szkół tańca AirDanceAcademy, sklep AirDance Spot który kompleksowo zaopatruje w niezbędne do tańca akcesoria, własną kryptowalutę Dance Coin oraz przeróżne szkolenia i turnieje taneczne – komentuje Joanna Wargala.

Jest to również ogromna pomoc dla instruktorów, którzy stracili większość swoich miejsc pracy i nie mogli wykonywać zawodu, ani prowadzić regularnych zajęć. Ostatni światowy kryzys pokazał, że przemysł taneczny, mimo że pomaga ludziom zachować zdrowie psychiczne i fizyczne, jest jednym ze słabych ogniw współczesnego świata. Dlatego tak ważne jest zachęcanie tancerzy do szukania nowych dróg rozwoju i dostosowywania się do obecnej sytuacji bez rezygnacji z tego, co kochają najbardziej.

Współpraca AirDance i Brand Tokens ma na celu nauczenie milionów tancerzy, w jaki sposób mogą skorzystać z tokenizacji, jednocześnie tworząc dla niej nowe zastosowanie w świecie tańca. Zaadoptowanie blockchain pomoże zbudować bardziej zaangażowane społeczności wokół szkół tańca, studentów, instruktorów i platform takich jak AirDance.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: forum gielda | notowania ropy naftowej | notowania dax | kurs bitcoina wykres | funt | ropa brent notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBitcoin i ether warte kupna przy cenie 42 tys. i 1300 dol., twierdzi prawnik z Wall Street
Następny artykułRopa naftowa drożeje i napędza akcje producentów, komentuje CMC Markets
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here