Naga Markets

Ailleron i Związek Polskiego Leasingu podpisali umowę o współpracy partnerskiej Cyfryzacja rynku leasingowego to jeden z priorytetów na liście kierunków rozwoju spółki Ailleron. Firmy leasingowe oczekują rozwiązań, które umożliwiają im prowadzenie biznesu w sposób elastyczny, kompatybilny, a także wspierający zarówno przedstawicieli, jak i klientów. Zdaniem obu podmiotów umowa o współpracy partnerskiej pomiędzy Ailleronem a Związkiem Polskiego Leasingu (ZPL) jest krokiem milowym w procesie cyfryzacji leasingu w Polsce.

Ailleron i Związek Polskiego Leasingu podpisali umowę o współpracy partnerskiej

Ailleron, czołowy dostawca rozwiązań IT dla branży finansowej, w tym leasingowej, jest pierwszą firmą, która podpisała umowę o partnerstwie ze Związkiem Polskiego Leasingu w ramach nowej strategii rynkowej ZPL. Rozbudowane portfolio rozwiązań z zakresu LeaseTech jakie posiada Ailleron, umożliwia firmom leasingowym stworzenie spersonalizowanego modelu biznesowego. Rozwiązania oferowane przez spółkę zapewniają bezproblemową komunikację, efektywną samoobsługę i zwiększoną sprzedaż.„Ailleron od lat aktywnie uczestniczy w cyfryzacji branży leasingowej w Polsce. Cieszymy się, że nasze międzynarodowe doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi, kompetencje i znajomość branży zaowocowały zaproszeniem nas do współpracy partnerskiej. Nowa formuła współpracy ZPL i Ailleron to dla nas możliwość udziału w projektach, które wnoszą wartość dodaną dla wielu uczestników tego dynamicznie rozwijającego się rynku” – mówi Kamil Portka, General Manager LeaseTech w Ailleron.

Związek Polskiego Leasingu, zrzeszający firmy i organizacje związane z rynkiem wynajmu w Polsce, od wielu lat prowadzi działania na rzecz propagowania leasingu jako narzędzia wspierającego rozwój przedsiębiorczości. Pod koniec 2021 roku ZPL zaproponował rynkowi swoją nową strategię, w tym dłuższy model współpracy z partnerami branży leasingowej.

Rozmawiając o nowej strategii działania ZPL, doszliśmy do wniosku, że mamy w swoim otoczeniu partnerów, z którymi możemy nawiązać współpracę w dłuższym terminie. Organizacja branżowa taka jak nasza, jest pewnego rodzaju platformą, która zapewnia wszystkim uczestnikom rynku bezpieczne otoczenie, pozwalające na wymianę doświadczeń i współpracę nad rozwojem nowych projektów branżowych. Warunki są dwa: projekty muszą służyć większej liczbie podmiotów i nie mogą zaburzać konkurencji” – powiedział Andrzej Sugajski, Prezes Związku Polskiego Leasingu.

W ramach zawartej umowy pomiędzy ZLP a firmą Ailleron eksperci będą mieli możliwość współpracy w wybranych komitetach i zespołach projektowych, tworzonych w ramach ZPL. Ailleron będzie z kolei współpracować z ekspertami z branży leasingowej nad wspólnymi projektami sektorowymi, webinarami i spotkaniami eksperckimi. Eksperci firmy Ailleron będą mieli również możliwość podzielenia się unikalną wiedzą dotyczącą technologicznego rozwoju branży oraz dobrymi praktykami wypracowanymi przez lata doświadczeń.

Zobacz również:

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here